Malowanie po numerach – obrazy do rysowania

( ilość produktów: 518 )

Oferta naszego sklepu powstała z myślą o kreatywnych osobach poszukujących nowych inspiracji do ciekawego hobby i spędzanie wolnego czasu. W asortymencie znajdziesz szeroki wybór obrazów do rysowania po numerach, które pozwolą rozpocząć ekscytującą i satysfakcjonującą przygodę ze sztuką. Jednak to dopiero początek ich zalet. Takie zajęcia manualne to również znakomity sposób na relaks przy jednoczesnej możliwości upiększenia domu, gdyż namalowany obraz możesz użyć do dekoracji wnętrza. Dostajesz w zestawie haczyki i śruby do wieszania obrazów na ścianie po namalowaniu, np. w kuchni lub sypialni.

Wśród bogatej gamy wzorów do wyboru są między innymi obrazy do rysowania po numerach przedstawiające martwą naturę, zwierzęta, krajobrazy, kwiaty, ludzi, abstrakcje, historię, mitologię, portrety, religię, motoryzację lub kosmos. Każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie, która będzie pasować do istniejącej aranżacji. Ponadto obrazy do malowania po numerach to również bardzo ciekawy pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent na święta. W prezentowanych zestawach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do odkrycia i poczucia prawdziwej magii tworzenia.

Na czym polega malowanie po numerach?

Malowanie po cyfrach to metoda kolorowania, która została zaprojektowana tak, aby była dostępna dla osób z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w malarstwie. Proces polega na kolorowaniu poszczególnych obszarów podzielonych na sekcje, spośród których każdy jest oznaczony numerem odpowiadającym określonemu kolorowi. Zadaniem jest malowanie każdej sekcji przy użyciu odpowiedniej farby dostarczonej w zestawie. Rezultatem staje się gotowy obraz, który może przypominać arcydzieło, nawet jeśli malarz nigdy wcześniej nie malował. Takie podejście może być przyjemnym i łatwym sposobem na spróbowanie swoich sił w malowaniu i stworzenie gotowego dzieła bez konieczności posiadania wcześniejszej wiedzy lub doświadczenia.

Kolorowanie po numerach to zdecydowanie wspaniałe hobby, które sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych, tym bardziej że płótna, dostarczane przez takich producentów, jak Artnapi, mogą mieć różne poziomy skomplikowania wykonania.

Ale zestawy do rysowania po cyfrach to nie tylko wspaniała rozrywka. Malowanie po numerach to także metoda kolorowania, która może być pomocna w nauce podstaw teorii koloru i kompozycji. Tego rodzaju prace są postrzegane także jako narzędzie do nauki rozkładania obrazu na poszczególne kształty i kolory oraz wstęp do dalszego rozwoju artystycznego. Jednak często są krytykowane za to, że są zbyt schematyczne i nie pozwalają na indywidualną kreatywność. Ostatecznie to, czy podejście do malowania po numerach jest korzystne, zależy od danej osoby i jej celów jako artysty.

Czym są obrazy malowane po numerach?

Metoda kolorowania po numerach dla dzieci i dorosłych na płótnie z oznaczonymi na nim numerami polega na renderowaniu konturu obrazu lub projektu na pustym płótnie, z różnymi kształtami o różnych rozmiarach, z których każdy ma przypisany numer odpowiadający określonemu kolorowi. Malarz następnie maluje te kształty zgodnie z ponumerowanymi kolorami, używając własnych technik artystycznych, w wyniku czego powstaje kompletne i kolorowe dzieło sztuki, które może przypominać profesjonalne arcydzieło. Takie podejście pozwala na większą swobodę artystyczną i kreatywność, ponieważ osoba malująca może eksperymentować z różnymi technikami i stylami malarskimi, aby stworzyć unikalne i spersonalizowane dzieło sztuki.

Obrazy do rysowania po cyfrach są dostarczane w zestawach zawierających wszystko, co jest niezbędne do pracy nad płótnem, a więc: samo płótno, farby (wystarczają nawet z zapasem), pędzle o różnej szerokości, a także schemat przedstawiający to, jak powinno wyglądać dzieło po jego ukończeniu. Nie istnieje potrzeba kupowania czegoś dodatkowego, ale zdecydowanie potrzebne będzie miejsce, w którym można będzie rozłożyć wszystkie konieczne rzeczy i pozostawić je tam aż do momentu zakończenia prac (długość pracy wynosi u naszych klientów średnio około miesiąca). Warto też dodać, że do pracy nad obrazem wcale nie powinno się posiadać talentu do rysowania lub doświadczenia w kolorowaniu: wszystkie zadania wykonuje się szybko i łatwo, wymagają tylko dokładności i odrobinę czasu wolnego.

Malowanie po numerach – dla kogo?

Oferowane w naszym sklepie obrazy do rysowania po numerach to idealna propozycja dla miłośników malarstwa, a także osób o zmyśle twórczym, którym brakuje inspiracji i motywacji do działania i wykorzystania swoich umiejętności. Co więcej, z pewnością wizja samodzielnego stworzenia obrazu, który przedstawia reprodukcję dzieła wielkiego i znanego artysty, może stanowić ciekawą atrakcję dla fanów DIY oraz dla wielbicieli oryginalnych dekoracji wnętrza. Tak naprawdę obrazy do malowania po numerach są idealnym wyborem dla osób w każdym wieku. Taki rodzaj hobby z pewnością ucieszy zarówno małych, jak i dużych.

Nasze obrazy są zaprojektowane tak, by każdy mógł je z łatwością kolorować, niezależnie od poziomu doświadczenia. Będziesz w stanie stworzyć własne dzieła sztuki w mgnieniu oka. To znakomity sposób na nudę, tym bardziej że malować można wspólnie z bliskimi. Oczywiście warto także wspomnieć o pozostałych zaletach takiej zabawy. Przede wszystkim rysowanie po cyfrach pozwala się odstresować i wyciszyć po ciężkim dniu, a także w pełni odprężyć. Taka dodatkowo pasja daje poczucie szczęścia, pozytywnie wpływa na nastrój i samopoczucie, pozwala się skupić, a także poprawia umiejętności malarskie, gdyż jak wiadomo – praktyka czyni mistrza.

Zestawy do malowania na płótnie z farbami i pędzlami

Każdy z prezentowanych w naszym sklepie zestawów składa się z obrazu do malowania po numerach, którego szkic jest wykonany na wysokiej jakości płótnie starannie naciągniętym na drewnianym blejtramie. W ofercie mamy również płótna bez ramy. Ponadto w komplecie znajdziesz także szczegółową mapę instrukcji, pędzle i farby akrylowe niezbędne do malowania danego obrazu. Na płótnie zaznaczone są pola z numerami odpowiadające konkretnemu kolorowi. Z każdym kolejnym zamalowanym polem Twoje dzieło sztuki zacznie nabierać wyrazu, a Ty będziesz czuł się coraz bardziej zadowolony i usatysfakcjonowany.

Jak zacząć swoją przygodę z malowaniem po numerach?

Ogromną zaletą malowania po numerach jest możliwość poświęcania się swojemu hobby dosłownie wszędzie, w każdym miejscu. Można to robić w ulubionym fotelu, na balkonie, na działce lub przy stole, dlatego zacznij od wybrania komfortowego miejsca dla siebie, w którym znajdziesz przestrzeń na niezbędne przybory. Będzie to pojemnik z wodą, ręcznik papierowy bądź chusteczka, pędzle i pojemniczki z farbami.

Po przygotowaniu wszystkich akcesoriów do malowania, przychodzi czas na malowanie po numerkach. W pierwszej kolejności należy wypełniać większe pola i przechodzić do mniejszych. Podobna zasada dotyczy kolorów – zacznij od najciemniejszych, przechodząc do najjaśniejszych. Oczywiście warto mieć na uwadze fakt, że malowanie obrazu po numerkach to indywidualny proces wiążący się z dużą dawką kreatywności. Jeśli sprawdzi się u Ciebie zupełnie inny sposób, to koniecznie go wykorzystaj i w efekcie maluj tak, aby było Ci wygodniej. Jeśli zdarzy Ci się jakaś pomyłka, nie martw się. Odczekaj aż pole wyschnie i je przemaluj, a w razie potrzeby nałóż kolejną warstwę koloru.

Jak dostosować poziom trudności obrazów do malowania do swoich umiejętności?

Oferowane w naszym sklepie obrazy poza wielkością, orientacją i motywem przewodnim różnią się także stopniem trudności, który zawsze mieści się w zakresie od 1 do 5 – 1 to obrazy najłatwiejsze do malowania, natomiast 5 najtrudniejsze. Poziom trudności zależy w dużej mierze od ilości pól do malowania i ich rozmiaru, dlatego jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z malowaniem, to koniecznie wybierz łatwiejszy stopień.

Niski poziom trudności jest również zalecany osobom, które chcą w kilka dni stworzyć gotowe dzieło, a także jest odpowiedni dla dzieci i seniorów. Pola przeznaczone na malowanie po numerach są dużej wielkości i tylko miejscami przeplatają się z nieco mniejszymi elementami.

Natomiast wysoki poziom trudności jest przeznaczony dla miłośników wyzwań, którzy są przede wszystkim cierpliwi. Cały taki zestaw składa się z dużej ilości drobnych pól do pokrycia, co wiąże się z poświęceniem większej ilości czasu na ukończenie obrazu. Dodatkowo wymagana jest duża precyzja i więcej cierpliwości, jednak efekt końcowy będzie prawdziwym arcydziełem, które z pewnością da Ci mnóstwo satysfakcji.

Malowanie według numerów to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

Samo malowanie po numerach dla dorosłych i dzieci wiąże się z przyjemnością i świetną zabawą, która pozwala się zrelaksować. Dodatkowo w tym samym czasie uczy cierpliwości i rozwija kreatywność. Jest łatwe, uspokajające (chyba, że wykonujesz skomplikowane techniki), ma niewiele czynników rozpraszających, co sprawia, że jest bardziej produktywne niż inne działania rozwijające kreatywność – a co jest w tym najlepsze? Możesz to robić w każdej chwili! Malowanie po numerach to świetny sposób na relaks i zabawę w wolnym czasie.

Także zachęcamy namalować obraz własnego zdjęcia. Więcej szczegółów na naszej stronie.

Jaki obraz po numerach wybrać? Zestaw do malowania bez ramy czy płótno naciągnięte na blejtramie?

Świetnym pomysłem dla początkujących i dzieci jest malowanie po numerach, a do tego zestaw bez ramy. Dlaczego? Dzieci lubią malować obrazki. Nieważne czy to będzie auto, kotek, czy postać z ulubionego serialu. I nie ma znaczenia czy płótno naciągnięte na blejtram czy też nie. Dla osób początkujących, które tylko odkrywają dla siebie malowanie po numerach również będzie odpowiednie samo płótno.

Z kolei, jeżeli nie jest to Twój pierwszy obraz i czujesz się jak prawdziwy artysta, śmiało wybieraj obraz po numerach na blejtramie. Namalowany obraz z przyjemnością powiesisz na ścianie. Będziesz też mógł go wręczyć jako oryginalny prezent dla swoich bliskich.

Obraz po numerach na blejtramie to również doskonały pomysł na prezent

Płótno i zestaw farb są zapakowane w piękną kartonową teczkę, która idealnie nadaje się na prezent. Dlatego, jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu na Boże Narodzenie, Nowy Rok, Dzień Babci i Dziadka, Komunię, Urodziny lub z okazji innego święta - przyjrzyj się obrazom. Możesz podarować czyste płótno z zarysem dzieła lub gotowy własny obraz po jego namalowaniu.

Wybieraj spośród tysięcy wzorów w sklepie Artnapi i spraw radość sobie lub swoim bliskim. Będzie to doskonały prezent dla osób w każdym wieku.

Z zarysem dzieła po numerach malowanie staje się dostępne dla każdego.

Wyobraź sobie malowanie bez konieczności długiej nauki. Obrazy po numerach dla dorosłych to najprostszy sposób na rozpoczęcie malowania. W komplecie otrzymasz płótno z wydrukowanym konturem pracy, farby akrylowe i ponumerowane pola. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami na płótnie i po numerach krok po kroku wypełnić kolorami pola. W efekcie końcowym otrzymasz swój własny obraz – coś, co wygląda świetnie i z czego możesz być dumny.

Zestawy do malowania po numerach są idealne zarówno dla początkujących malarzy, jak i profesjonalnego artysty, który maluje w formie relaksu. Nie ma znaczenia czy jest to twój pierwszy obraz, po ukończeniu własnego dzieła poczujesz się jak prawdziwy artysta świata sztuki.

Artnapi.pl – profesjonalny sklep internetowy z obrazami do malowania po numerach

Artnapi.pl to jeden z niewielu polskich sklepów z artykułami artystycznymi, który ma w swojej ofercie ponad 1000 wzorów profesjonalnych zestawów do malowania po numerach.

Z naszymi obrazami po numerach malowanie stanie się świetną zabawą, nawet jeżeli nie masz żadnego doświadczenia w tej kwestii i nigdy nie trzymałeś w rękach farby ani płótna. W każdym zestawie dostajesz komplet farb, pędzli i płótno, które ma ponumerowane pola.

Wszystkie produkty znajdują się w naszym magazynie pod Warszawą i są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Zestaw malowania po numerach na Allegro czy Artnapi – co wybrać?

Dość często klienci zastanawiają się nad tym, w jakim miejscu będzie bardziej opłacalny zakup obrazów do malowania po numerach. Oczywistą odpowiedzią, którą podaje także Google, jeśli wpiszemy odpowiednie hasło w wyszukiwarce, będzie zrobienie zakupów na Allegro. Owszem, na tej platformie są oferowane przeróżne odmiany zestawów o różnych tematykach, rozmiarach, ilości potrzebnych farb i poziomie skomplikowania wykonania. Jednak nie wszystkie sklepy na Allegro sprzedają oryginalne i jakościowe produkty, są też takie, które dostarczają towary z Chin, co wiąże się z kilkutygodniowym oczekiwaniem na zamówienie. Warto więc zachowywać ostrożność i wybierać odpowiednie rozwiązania uważnie, analizując opinie o sprzedawcy na Allegro, a także warunki dostawy zestawu DIY, który chcesz zamówić. Jako alternatywę można rozważyć kupienie zestawu kolorowanie po numerach empik.

Z kolei zakup w Artnapi – to niezmiennie gwarancja szybkiej i odpowiedzialnej dostawy, jak również przystępnej ceny każdego obrazu do malowania po numerach. Na stronie stworzono wygodną wyszukiwarkę, za pomocą której można wybrać odpowiedni zestaw do malowania po numerach nie tylko według tematu lub ceny, ale także ilości farb, poziomu doświadczenia wymaganego do pracy nad obrazem itp. Mamy także przyjemną wiadomość: kolorowanie po numerach dla dorosłych można też kupić w sklepie Artnapi dostępnym na Allegro: jest to opłacalne rozwiązanie, jeśli doceniasz mobilność w robieniu zakupów internetowych, a dodatkowo posiadasz pakiet Smart, gwarantujący darmową dostawę zamówień.

Czy wysyłka z Artnapi.pl malowanie po liczbach jest z Polski?

Firma Artnapi posiada nie tylko własne przedstawicielstwo w Polsce, ale i pojemne magazyny, w których są przechowywane wszystkie obrazy, umożliwiające rysowanie po numerach, prezentowane w ofercie firmy. Jest to naprawdę świetna wiadomość, gdyż wybierając płótno możesz mieć pewność, że w krótkim czasie dotrze ono do Ciebie i nie będziesz za długo oczekiwać na dostawę, jak czasem bywa w przypadku innych sklepów, organizujących wysyłkę obrazów do malowania po numerach z Chin.

Organizacja wysyłki z Polski wiąże się także z mniejszymi kosztami, dzięki czemu końcowa cena, którą mają obrazy do rysowania po numerach, także zostaje przystępna dla klientów. Z kolei w sytuacji, gdy paczka trafi do odbiorcy uszkodzona z winy firmy transportowej, istnieje możliwość jej szybkiej wymiany. Jak można wywnioskować, obrazy do rysowania po cyfrach – to wspaniały pomysł na zakup ciekawego zestawu DIY zarówno dla siebie, jak i jako prezentu dla bliskich osób i przyjaciół.

pixel