Oferta prezentowa dla firm

oferta specjalna

Super oferta prezentowa

Zbliża się święto, impreza firmowa? Za współpracę i relacje zawodowe klientom można podziękować wręczając zestaw prezentowy – np. jeden z produktów, które proponujemy w tej zakładce. Ze względu na uniwersalność zawartych produktów, nasza oferta świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji uroczystości, świąt, a także jako miły gest w ramach podziękowań. To niezobowiązujący, a zarazem neutralny podarunek, który nie wprawi w zakłopotanie i z pewnością zostanie wykorzystany oraz zapamiętany.

Co zawiera oferta prezentowa?

Znajdują się tu zarówno produkty dla hobbysty, rękodzielnika oraz osób, które chciałyby zacząć przygodę ze sztuką bez doświadczenia. Oferujemy produkty dobrej jakości: malowanie po numerach, ekologiczne puzzle drewniane dla dorosłych, obrazy malowania po numerach z własnego zdjęcia, drewniane modele do składania, mozaikę diamentową oraz artykuły artystyczne.


Dla podtrzymania najlepszych relacji służbowych i biznesowych warto pomyśleć o takim zestawie, a wśród naszych propozycji z pewnością znajdą Państwo niejeden produkt, który będzie świetną wizytówką wręczającego!

*Skontaktuj się z nami w sprawie większego zamówienia w celu otrzymania promokodu ze zniżką!

Zapraszamy do zakupów online!

pixel