Malowanie po numerach – ptaki

( ilość produktów: 46 )

Malowanie obrazów po numerach cieszy się ogromną popularnością od wielu miesięcy. To zajęcie, które dorosłym pozwala się zrelaksować, a dla dzieci jest świetną metodą na ćwiczenie koncentracji, a także trenowanie umiejętności manualnych. W tej kategorii znajdziesz obrazy do malowania po numerach ptaków, na przykład sów i flamingów. Zestawy są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Malowanie po numerkach będzie odpowiednim zajęciem dla osób utalentowanych plastycznie, które nie mają jednak jeszcze pomysłu na własne wzory, a chcą dalej rozwijać kreatywność i ćwiczyć precyzję. Wypełnianie obrazów kolorami to też rozwiązanie dla osób początkujących, które chcą popracować nad koncentracją, zniwelować stres i odprężyć się w inny niż dotychczas sposób. W tej kategorii znajdziesz obrazki o różnym stopniu trudności i zróżnicowanej kolorystyce, dlatego z łatwością wybierzesz zestaw, którym ozdobisz dowolne pomieszczenie.

Obraz do malowania po numerach ptaków – jaki wybrać?

W tej kategorii znajdziesz zestawy do malowania po numerach zwierząt, na przykład flamingów. Te piękne różowe ptaki doskonale prezentują się na obrazie i urozmaicą aranżację Twojego domu. Obrazy do malowania po numerach ptaków przedstawiają również kaczki, pawie, sowy i wiele innych gatunków. Jeśli po zakończeniu malowania planujesz ozdobić wnętrze własnym dziełem, zwróć uwagę na kolorystykę i dobierz spośród dostępnych motywów ten, który najlepiej będzie pasował do aranżacji pomieszczenia.Wzory nie są jednak najważniejsze – zwróć uwagę na poziom trudności zestawów. Jeśli jesteś osobą początkującą, wybieraj spośród obrazów oznaczonych poziomem nie większym niż 3. Dzięki temu masz pewność, że pola nie będą zbyt drobne. To też dobre rozwiązanie, jeśli szukasz zestawu przeznaczonego na prezent, na przykład dla dziecka. Obrazy oznaczone stopniem 4 i 5 zaawansowania to produkty dla bardziej doświadczonych osób. Pola przeznaczone do wypełnienia kolorami są w tym przypadku znacznie mniejsze, a przez to ich malowanie zajmuje dłużej.

Zapoznaj się z obrazami zwierząt do malowania po numerach. Zebraliśmy dużą listę produktów.

Malowanie po numerach ptaków – co to i dlaczego warto?

Malowanie po numerach ptaków i innych wzorów jest możliwe dzięki odpowiednio skomponowanym zestawom. Znajdziesz w nich płótno malarskie, na którym widoczny jest szkic. Składa się on z większych i mniejszych pół z widocznymi liczbami. To dzięki nim oraz instrukcji dołączonej do zestawu wiesz, jakiego koloru użyć w konkretnym miejscu. W zestawie znajdziesz również farby w kolorach niezbędnych do ukończenia obrazu. One także są ponumerowane, co zmniejsza ryzyko pomyłki. Obrazy do malowania po numerach ptaków są dostępne w komplecie z trzema pędzlami. Każdy z nich jest inaczej zakończony – dzięki temu zarówno większe, jak i drobne pola wypełnisz precyzyjnie i sprawnie. Oprócz rzeczy z zestawu potrzebujesz szklanki z wodą. Pamiętaj, żeby podczas malowania pędzle nie ociekały wodą – wystarczy, jeśli będą wilgotne. Przygotuj sobie dobrze oświetlone miejsce – najwygodniej jest malować po liczbach przy świetle dziennym.

pixel