Malowanie po numerach – mitologia

( ilość produktów: 21 )

Oferujemy duży wybór obrazów do malowania po numerach. Mitologia to jeden z wielu tematów zestawów, dzięki którym pobudzisz kreatywność, odprężysz się i zmniejszysz stres. Malowanie po numerkach zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Nic w tym dziwnego – to doskonały sposób na przyjemne spędzenie czasu, a dodatkowo samodzielnie wypełniony farbami szkic pozwoli Ci w ciekawy sposób udekorować dowolne pomieszczenie. Wybieraj spośród obrazów przedstawiających zwierzęta, postacie czy domy i odkryj w sobie nowy talent.

Jak wybrać obraz mitologiczny do malowania po numerkach?

Zwróć uwagę na wzory zestawów do malowania po numerach. Kiedy skończysz malować, obraz powiesisz przecież na ścianie. Wzór to jednak nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę. Liczy się także poziom trudności. Zestawy oznaczone 1 i 2 poziomem są przeznaczone dla osób początkujących – pola są większe, dlatego łatwiej wypełnić je farbą, a przez to praca nie zajmuje zbyt wiele czasu. Zestawy oznaczone 3 stopniem trudności sprawdzą się dla osób średniozaawansowanych, a 4 i 5 – dla tych, którzy już wcześniej próbowali swoich sił w malowaniu po numerkach. Pola w obrazach o najwyższym stopniu trudności są małe, a ich wypełnienie wymaga precyzji, czasu oraz cierpliwości. Obrazy te powstają wolniej, ale efekt przekroczy Twoje oczekiwania.

Dla kogo sprawdzi się malowanie po numerkach mitologicznych motywów?

Malowanie po numerach ludzi to doskonałe zajęcie dla starszych i młodszych. Mitologiczne motywy spodobają się dorosłym i nastolatkom, dla których wypełnianie farbami pól będzie relaksującym zajęciem, a gotowy obraz – doskonałą ozdobą pokoju. Malowanie po numerach wzorów mitologicznych jest przeznaczone dla osób, które są uzdolnione plastycznie, ale brakuje im jeszcze pomysłu na własny wzór obrazu. Zajęcie okaże się też idealne dla osób początkujących, które chcą rozpocząć przygodę z malowaniem i nauczyć się precyzji.

Malowanie po numerach – mitologia – co to jest i co warto o nim wiedzieć?

Obrazy historyczne do malowania po numerach to zestawy, które pozwalają rozwijać artystyczne umiejętności. Zestawy składają się z płótna malarskiego – to właśnie na nich znajduje się szkic obrazu. Składa się on z mniejszych i większych pól, które są ponumerowane. Dzięki temu wystarczy skorzystać z instrukcji, żeby wiedzieć, jaki kolor zastosować w poszczególnych miejscach. Ponumerowane są również opakowania farb, co pozwala uniknąć pomyłki. Farby dołączone do zestawów są akrylowe i wyróżniają się dużym kryciem, dlatego po zakończeniu malowania kontury na płótnie nie pozostają widoczne. W zestawie z obrazem do malowania po numerach otrzymasz również trzy pędzle z różnymi końcówkami. Dzięki temu trzy osoby jednocześnie mogą malować obraz. Zróżnicowane końcówki pozwalają wypełnić w precyzyjny sposób zarówno dużych, jak i drobnych pól. Oprócz elementów zestawu potrzebujesz szklanki wypełnionej wodą do moczenia pędzli. Przygotuj sobie również dobrze oświetlone stanowisko i rozpocznij przygodę z malowaniem po numerach mitologicznych wzorów.

pixel