Malowanie po numerach – portret

( ilość produktów: 56 )

Poznaj wyjątkowe portrety, które możesz samodzielnie wypełnić kolorami. Oferujemy obrazy do malowania po numerach, dzięki którym pobudzisz swoją kreatywność, miło spędzisz czas i być może odkryjesz w sobie nowy talent. W tej kategorii znajdziesz portrety, a wśród nich mnóstwo znanych na całym świecie dzieł, na przykład Mona Lisa czy Dziewczyna z perłą. Nie brakuje również ilustracji przedstawiających znane postacie z popkultury, na przykład Marilyn Monroe. Do wyboru są również zupełnie anonimowe osoby. Dzięki tak dużej różnorodności portretów do malowania po numerach z łatwością znajdziesz taki, który przypadnie Ci do gustu i będzie pasował do wnętrza. Zwróć też uwagę na to, żeby pasował do wnętrza. Kiedy skończysz wypełniać pola kolorami, zyskasz piękną dekorację, którą zawiesisz na ścianie w dowolnym pomieszczeniu. W naszym sklepie znajdziesz przeznaczone do wypełnienia kolorami po numerach obrazy o różnym stopniu trudności, dlatego z łatwością wybierzesz zestaw dopasowany do Twojego doświadczenia.

Czym jest malowanie po numerach portretu

Malowanie po numerach to technika artystyczna, która znana jest od wielu dziesięcioleci. Jednak ostatnimi czasy zyskuje na nowej popularności i przekształca się w fascynujący sposób wyrażania siebie poprzez sztukę. W przypadku portretu malowanego po numerach, ta metoda pozwala na odzwierciedlenie piękna ludzkiej twarzy w sposób wyjątkowy i osobisty.

Proces malowania po numerach polega na podzieleniu obrazu na fragmenty oznaczone numerami, które odpowiadają określonym kolorom. Na płótnie lub specjalnym podobraziu znajdują się te same numery, co na wzorcu. Malujący osoba, niezależnie od swojego doświadczenia, powinna kolorować obszary obrazu zgodnie z odpowiednimi numerami lub literami, aż cały obraz zostanie ukończony.

Jednak jeśli chodzi o malowanie po numerach, portret to o wiele więcej niż tylko kolorowanie według wskazówek. To proces, który angażuje kreatywność i precyzję. Warto zaznaczyć, że w przypadku portretów szczegóły twarzy, wyraz oczu czy kontury ust mogą wydawać się wyjątkowo trudne do oddania. Jednak dzięki odpowiednio przygotowanym obrazom po numerach, portret staje się osiągalny.

Malowanie po numerach portretu to idealny sposób na wyrażenie swojej twórczej strony i zdobycie umiejętności malarskich. Podczas tworzenia portretu po numerach można rozwinąć swoje zdolności artystyczne, jednocześnie odprężając się i pozwalając umysłowi odpocząć.

Czy trudne jest malowanie po numerach portretu?

Zastanawiając się nad tym, czy warto kupić zestaw do malowania po numerach portretu, wielu naszych klientów zaczyna mieć obawy dotyczące tego, czy poradzi sobie z tak skomplikowanym zadaniem. Jednak, czy tak naprawdę kolorowanie portretu po numerach wymaga specjalnych umiejętności?

Spieszymy z odpowiedzią — nie! Wcale nie potrzebujesz umiejętności graficznych, aby malować dowolny z portretów, dostępnych na naszych aukcjach! Natomiast będą Ci potrzebne:

 • Czas wolny (łącznie około 20-40 godzin na obraz);

 • Cierpliwość podczas pracy nad szczegółami;

 • Uważność i gotowość do przestrzegania zaleceń;

 • Wygodne miejsce do pracy;

 • Dobry humor.

Jak można wnioskować na podstawie powyższego, wykonanie wspaniałego portretu do malowania po numerach będzie wymagało od Ciebie raczej chęci uzyskania świetnego efektu, aniżeli specjalnych umiejętności. Jedynie, jeśli już kiedyś malowałeś po numerach, praca nad nowym płótnem zdecydowanie będzie toczyła się szybciej.

Warto też dodać, że na Artnapi można wybrać zestawy do malowania o różnym poziomie skomplikowania. Są portrety, z którymi poradzą sobie nawet dzieci, są też wielokolorowe obrazy, wymagające większego poświęcenia. Zachęcamy do zwrócenia na nie uwagi doświadczonych wielbicieli kolorowanek, zarówno nastolatków, jak i osób dorosłych.

Jeśli wątpisz, czy praca nad konkretnym projektem okaże się udana, wszystkie martwiące Cię pytania możesz zadać Obsłudze Klienta sklepu internetowego: uzyskasz wyczerpujące, kompetentne odpowiedzi, dzięki którym proces malowania dostarczy tylko samych pozytywnych emocji.

Obraz po numerach portret – czy dobry jest prezent?

Malowanie po numerach portretu to nie tylko fascynujący sposób wyrażania siebie przez sztukę, ale także doskonały pomysł na prezent. Dlaczego? Otóż taki prezent posiada wiele zalet, które sprawiają, że jest on wyjątkowy i osobisty:

 1. Obraz po numerach portret to unikatowy prezent, który można dostosować do gustu i zainteresowań obdarowywanej osoby. Można wybrać motyw portretu, który będzie dla niej szczególnie ważny – na przykład portret członka rodziny, zwierzątka czy ulubionego bohatera. Dzięki temu prezent staje się nie tylko wyjątkowy, ale również bardziej osobisty;

 2. Portret malowany po numerach to prezent, który angażuje zarówno twórcę, jak i osobę, która go otrzymuje. Proces tworzenia obrazu po numerach jest sam w sobie satysfakcjonujący i stanowi ciekawą rozrywkę. Osoba obdarowana ma okazję zaangażować się w proces malowania i odkrywać własne zdolności artystyczne;

 3. Jeśli chodzi o obraz po numerach portret to trwała pamiątka. Dzieło sztuki, stworzone własnoręcznie lub specjalnie dla kogoś, może przetrwać wiele lat i przypominać o chwilach spędzonych razem lub o szczególnym okresie w życiu. To nie tylko prezent, ale także wartościowy element dekoracji wnętrza, który dodaje uroku i indywidualności pomieszczeniu.

Jaki portret do malowania po numerach wybrać?

W naszym sklepie obrazy do malowania po numerach są tak zróżnicowane, żeby każdy mógł wybrać idealną propozycję dla siebie. Znajdziesz więc znane na całym świecie dzieła, na przykład Dziewczynę z perłą, którą namalował Jan Vermeer. Nie brakuje również postaci znanych z popkultury, na przykład Audrey Hepburn. Jeśli Śniadanie u Tiffany’ego jest jednym z Twoich ulubionych filmów, być może spodoba Ci się obraz z podobizną głównej aktorki. W naszym asortymencie znajdziesz portrety postaci znanych z filmów, na przykład Jokera czy Ojca Chrzestnego. Nie brakuje też obrazów przedstawiających zupełnie anonimowe osoby – są dostępne zarówno stonowane kolorystycznie, jak i wielobarwne, nasycone ilustracje. Zwróć też uwagę na poziom trudności – trudniejsze obrazy wymagają więcej umiejętności, ale też czasu i cierpliwości, ponieważ pola są mniejsze.

Chcesz namalować po numerach obraz własnego zdjęcia? Więcej szczegółów na naszej stronie.

Malowanie portretów po numerach – dla kogo?

Malowanie po numerach jest świetną zabawą dla osób w różnym wieku. Tej kreatywnej zabawy mogą spróbować zarówno dorośli, jak i dzieci. Wypełnienie kolorami portretów szczególnie przypadnie do gustu dorosłym, jednak znajdziesz w naszym sklepie malowanie po numerach idealne również dla młodszych. Malowanie po numerach portretów jest idealne dla osób, które lubią prace plastyczne, ale nie potrafią wymyślić tematu obrazu. U nas jest on od razu gotowy! Obraz sprawdzi się dla dwóch, a nawet trzech osób. Każda z nich może wypełniać pola z innym kolorem. To świetne zajęcie dla rodziny na deszczowe popołudnie. Dostępne w naszym sklepie malowanie po numerach jest też doskonałym pomysłem na prezent, na przykład dla nastolatka, który chce rozwijać plastyczny talent.

Dowiedz się więcej o malowaniu po numerach portretów

Malowanie po numerach to hit ostatnich lat! I nic w tym dziwnego, ponieważ to zajęcie, które pomoże Ci się zrelaksować po trudnym dniu w pracy, rozbudzi w Tobie nieodkryte pokłady kreatywności, a dodatkowo pozwoli udekorować w ciekawy sposób dom. Żeby wypełnić kolorami obraz po numerach, potrzebny jest specjalny zestaw. Znajduje się w nim płótno malarskie na blejtramie – to właśnie na płótnie znajduje się szkic, a pola wypełnione są liczbami. Dzięki temu wiesz, jaki kolor wykorzystać w wybranym polu. Instrukcję znajdziesz w zestawie, a oprócz niej komplet zawiera też farby akrylowe wysokiej jakości. Gwarantują świetne krycie, dlatego kontury po zakończeniu malowania nie są widoczne. Na opakowaniach farb również znajdują się liczby. Zestaw zawiera również trzy pędzle – są one zakończone w odmienny sposób. Dzięki temu wypełnianie dużych pół będzie przebiegało sprawnie, a te mniejsze precyzyjnie pokryjesz kolorem bez obaw o wyjście poza kontur. Przygotuj sobie również kubek z wodą na pędzle. Powinny być wilgotne, ale woda nie może z nich ociekać. Zadbaj również o dobrze oświetlone miejsce – polecamy malować przy dziennym świetle. Kiedy przygotujesz stanowisko pracy, rozpocznij świetną przygodę z malowaniem po numerach. Gdy skończysz wypełniać kontury kolorem, zawieś wyjątkową dekorację w salonie lub sypialni.

Wybierz akcesoria artystyczne do malowania po numerach.

Jakie portrety malowane po numerach oferuje Artnapi?

Oferta Artnapi obejmuje sporą ilość portretów. Jest ich tak dużo, że istniejącą kolekcję można podzielić na kilka grup:

 • Portrety do malowania po numerach o tematyce religijnej. Ta grupa obejmuje na przykład zestaw do malowania wizerunku Matki Boskiej z maleńkim Jezusem lub portret malowany po numerach przedstawiający Buddę;
 • Portrety, stworzone przez znanych malarzy, na przykład reprodukcje dzieł Gustava Klimta,
 • Portrety znanych osobowości, na przykład Audrey Hepburn, Fridy Kahlo i in.;
 • Portrety nieznanych ludzi, najczęściej są to płótna w stylu abstrakcyjnym;
 • Portrety bohaterów filmów, na przykład “Gwiezdnych Wojen” itp.

Większość obrazów do malowania po numerach na stronie Artnapi ma rozmiar 40x50 cm, a poziom skomplikowania ich wykonania wynosi 3, czyli jest to opcja odpowiednia dla początkujących i średnio zaawansowanych malarzy.

Wszystkie zestawy dostępne do zakupu na stronie umożliwiają samodzielną pracę nad płótnem, bez potrzeby zakupu jakichkolwiek dodatkowych artykułów artystycznych. Kupujący otrzymuje paczkę z płótnem z naniesionymi na nim granicami wykonania rysunku różnymi farbami, wzornik — dla lepszej orientacji w poprawności pracy, zestaw farb akrylowych o wspaniałych charakterystykach krycia, a także pędzle o różnej grubości. W razie wystąpienia jakichkolwiek utrudnień w pracy nad obrazem, klienci Artnapi mogą dodatkowo znaleźć odpowiedzi na swoje pytania na forum strony lub zadać je Obsłudze Klienta.

Gdzie najlepiej kupić portret do malowania po numerach — Allegro czy Artnapi?

Obecnie stworzone do malowania po numerach portrety od marki Artnapi można kupić zarówno na jej stronie, jak i na Allegro. Która z tych opcji jest lepsza? Zależy. Jeśli dokładnie wiesz, jakiego portretu poszukujesz, już miałeś do czynienia z malowankami po numerach — dobrą opcją będzie zakup na Allegro, który okaże się szczególnie opłacalny dla posiadaczy pakietu Allegro Smart, gdyż nie będą płacić za dostawę.

Z kolei, jeśli nie wiesz dokładnie, co chcesz kupić, zamierzasz porównać między sobą kilka zestawów do malowania po numerach, a tym bardziej zadać pytania fachowcom, którzy pomogą Ci z wyborem odpowiedniego płótna, najlepiej jest skorzystać ze strony Artnapi. Ma przyjemny design i dokładny opis każdego produktu, ponadto istnieje możliwość porównania kilku portretów lub poszukiwania najbardziej odpowiedniego na podstawie różnych kryteriów: rozmiaru, występowania blejtramu, ceny, poziomu trudności wykonania, ilości farb itp.

Niezależnie jednak od tego, w którym miejscu zadecydujesz się zrealizować zakup, możesz mieć pewność tego, że produkty od Artnapi będą mieć wspaniałą jakość: wszystkie elementy portretu do malowania po numerach producent dokładnie określi na płótnie, a dodatkowo dostarczy bezpiecznych i dobrze kryjących farb akrylowych, pozwalających stworzyć piękny produkt, którym następnie można ozdobić swoje mieszkanie.

pixel