Malowanie po numerach – miasto i krajobraz miejski

( ilość produktów: 120 )

Malowanie po numerach obrazów cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To zajęcie, które pozwala się zrelaksować, a także ćwiczyć plastyczne umiejętności. W tej sekcji znajdziesz zestawy do malowania po numerach miast. Kawiarnie, urocze, wąskie uliczki, znane budynki – takie ilustracje możesz zawiesić na ścianie we własnym domu. Wystarczy, że wybierzesz jeden z zestawów i rozpoczniesz przygodę z malowaniem po numerach krajobrazów miejskich. To zajęcie przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i mających plastyczny talent. Dostępne w naszej ofercie zestawy różnią się bowiem stopniem zaawansowania, dlatego bez trudu dobierzesz produkt pasujący do Twoich umiejętności. Kiedy skończysz malować po numerach obraz, zawiesisz go na ścianie i zyskasz jedyną w swoim rodzaju dekorację wnętrza.

Malowanie miast po numerach – co warto wiedzieć?

Malowanie miast i innych motywów po numerach jest możliwe dzięki specjalnym zestawom, których najważniejszym elementem jest płótno malarskie. To na nim znajdują się kontury, które należy wypełnić kolorami. Pomagają w tym oznaczenia pól, na których znajdują się liczby. Są one przypisane do poszczególnych farb – w zestawie jest ich dokładnie tyle, ile potrzeba na dokończenie obrazu. Farby są akrylowe, dlatego doskonale kryją. Nie musisz obawiać się, że szkic pozostanie widoczny po wypełnieniu pól kolorem. W zestawie z obrazem do malowania po numerach polskich miast lub zagranicznych miejscowości otrzymasz trzy pędzle. Każdy z nich ma inną końcówkę, co ułatwia pokrywanie kolorem zarówno większych, jak i drobnych pól. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zachować precyzję. Przygotuj sobie kubek z wodą do moczenia pędzla oraz stanowisko, które będzie dobrze oświetlone, najlepiej światłem dziennym. Jeśli planujesz pomalować trudniejszy obraz, przygotuj więcej czasu, a efekt na pewno miło Cię zaskoczy.

Malowanie po numerach krajobrazów miejskich – dla kogo?

Malowanie po numerach krajobrazu miejskiego to świetna zabawa dla osób w różnym wieku. Z zestawów chętnie korzystają dorośli, którzy chcą odnaleźć nowy sposób na zrelaksowanie się po trudnym dniu w pracy, ale to też doskonałe zajęcie dla nastolatków chcących rozwijać plastyczne umiejętności. Malowanie po numerach Nowego Jorku, Wenecji i innych miejsc może być zabawą dla kilku osób – to możliwe, ponieważ w zestawie znajdują się aż trzy pędzle. Zestaw to też świetny pomysł na prezent, na przykład dla osoby lubiącej podróże.

Malowanie po numerach miasta – pomysły na kreatywne spędzanie czasu

Chcesz rozwinąć swój talent artystyczny (sprawdź produkty w naszym sklepie DIY) lub po prostu ciekawie spędzić swój czas wolny? Wybór płótna z krajobrazem miejskim do malowania po numerach jest wspaniałym pomysłem! Takie obrazy zawsze mają harmonijnie połączone kolory, a poprzez to pochłaniają całą uwagę osoby nad nimi pracującej, pomagając w odprężeniu się po wytężonym dniu i głębszym zanurzeniu się w pięknie własnych myśli.

Kolorując płótna po numerach możesz udać się w wymarzoną podróż, nawet nie wstając z własnej kanapy, lub poprawić sobie humor w nudny i szary dzień, ciesząc się bogactwem kolorów. Jeśli już masz doświadczenie w malowaniu po numerach, możesz spróbować nadać płótnu indywidualności poprzez zastąpienie pewnych kolorów innymi i tworzenie nowych, ciekawych połączeń.

Płótna od Artnapi – to ciekawy sposób na spędzanie czasu wolnego sam na sam ze swoimi myślami u siebie w domu lub podczas urlopu. Sztalugę z małym płótnem możesz postawić nawet w biurze, kolorując piękny krajobraz w chwilach wolnych lub podczas rozważań nad sposobem realizacji danego projektu.

Ponadto wykorzystując płótna od Artnapi do malowania po numerach miasta, można zorganizować ciekawe i kreatywne konkursy między przyjaciółmi lub kolegami w pracy, w których będzie chodziło o to, kto lepiej i szybciej pokoloruje ten sam obraz do malowania po numerach. Interesujących pomysłów jest oczywiście o wiele więcej, może masz już swój własny?

Malowanie po numerach miasta – jakie wzory oferuje sklep Artnapi?

Krajobrazy miejskie są jednym z najbardziej popularnych tematów obrazów do malowania po numerach, reprezentowany w ofercie Artnapi. Romantyczny Paryż, wolna Lizbona, zrównoważony Londyn lub dynamiczny Rzym – które miasto podoba Ci się najbardziej? Może chciałbyś namalować śliczne miasteczko śródziemnomorskie, położone gdzieś w Grecji lub we Włoszech?  Wolisz więcej barw i bardziej dynamiczne tematy obrazów? Co Ty na to, by namalować targowisko w Marrakeszu lub bazar w Stambule, a może tajemnicze i pełne światła ulice Nowego Jorku w czasie deszczu? Decyzja należy do Ciebie, a co najważniejsze – istnieje możliwość połączenia kilku obrazów o podobnej tematyce w ciekawą kompozycję, które udekorują ścianę Twojego salonu lub sypialni.

Wśród krajobrazów miejskich nie brakuje takich, w których zabudowa z betonu, metalu i kamienia harmonijnie łączy się z elementami natury. Są to na przykład obrazy przedstawiające parki miejskie: Central Park w Nowym Jorku, Park Güell w Barcelonie lub Hyde Park w Londynie, a także zachwycające obrazy z mostami, wśród których są szczególnie popularne płótna prezentujące most Golden Gate w San Francisco lub na Sekwanie w Paryżu. Style krajobrazów miejskich do malowania po numerach oferowanych przez Artnapi są bardzo różne: w ofercie znajdziesz zarówno płótna o stylistyce klasycznej, jak i impresjonistyczne, abstrakcyjne oraz w stylu komiksowym.

Obrazy martwej natury – malowanie po numerach w ofercie Artnapi.

Jaki krajobraz miejski do malowania po numerach wybrać?

W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór kolorowych miast do malowania po numerach. Nie brakuje również stonowanych kolorystycznie krajobrazów, na przykład miast zimą. Oferujemy zestawy do malowania po numerach Paryża, na przykład najbardziej znanego obiektu architektonicznego, czyli wieży Eiffla. Przedstawiające ją obrazy są dostępne w wielu wariantach. W naszym sklepie nie brakuje zestawów do malowania po numerach ulicznych kawiarni, na przykład we Francji. Oferujemy również obrazy do malowania po numerach polskich miast – na ścianie w Twoim domu może zawisnąć wypełniony przez Ciebie kolorami obraz Krakowa.

Jaki poziom trudności obrazu miejskiego do malowania po numerach wybrać?

W naszym asortymencie czeka na Ciebie wiele innych propozycji, jednak wzór to nie jedyne, na co warto zwrócić uwagę, kiedy wybierasz obraz do malowania po numerach Nowego Jorku, Wenecji lub innego miejsca. Sprawdź też poziom trudności, ponieważ to od niego zależy, jak duże będą pola przeznaczone do wypełnienia kolorami. Jeśli jesteś początkującą osobą, szukaj wśród obrazów oznaczonych poziomem 1, 2, ewentualnie 3. Będą one miały większe pola do wypełnienia, dlatego nie jest potrzebne duże doświadczenie. Jeśli jesteś osobą zaawansowaną i masz plastyczny talent, wybieraj spośród trudniejszych zestawów oznaczonych poziomem 4 lub 5 – wśród obrazów do malowania po numerach Wenecji, Nowego Jorku czy Paryża znajdziesz ich dużo. Mają wiele drobnych pól, dlatego do ich ukończenia potrzebne są większe umiejętności, precyzja podczas pracy oraz wiele czasu.

Sprawdź krajobrazy i pejzaże do malowania po numerach z naszej kolekcji.

Krajobraz miejski po numerach – dlaczego obrazy warto wybrać na Artnapi.pl?

Sklep Artnapi.pl oferuje jedną z najbardziej obszernych kolekcji płócien z miastami do malowania po numerach. Klienci jednak powinni zwrócić uwagę nie tylko na obszerny asortyment zestawów DIY, ale także ich wysoką jakość. Zamawiając dowolny z nich wewnątrz znajdziesz dokładnie podzielone na obszary do kolorowania płótno bawełniane o grubości 400 g/m2, doskonale kryjące farby akrylowe, a także trzy pędzle do pracy nad obszarami o różnej powierzchni.

Wszystkie zestawy w ofercie Artnapi do malowania po numerach krajobrazów miejskich są podzielone nie tylko według tematów, ale także skomplikowania ich wykonania. Pośród krajobrazów miejskich znajdziesz też takie, które chętnie będą kolorować osoby dorosłe, jak i takie, które przypadną do gustu dzieciom (wybierz obrazy do malowania po numerach dla dzieci). Co najważniejsze – żaden z malujących nie musi posiadać wcześniejszego doświadczenia i tym bardziej umiejętności graficznych, żeby móc samodzielnie stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Wśród innych atutów złożenia zamówienia na Artnapi można wymienić następujące:

  • Dostępność możliwości złożenia zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym, a także na profilu Artnapi na platformie Allegro;
  • Szybka dostawa zamówień i gwarancja jakości każdego zestawu;
  • Możliwość skorzystania z fachowej pomocy w wyborze zgodnego z Twoimi preferencjami i budżetem płótna.

Zestawy do malowania po numerach z krajobrazami miejskimi są także uniwersalnym prezentem, który można dać niemal każdej osobie np. z okazji urodzin, ślubu, zwycięstwa w konkursie i innych.

pixel