Malowanie po numerach – kosmos

( ilość produktów: 15 )

Skorzystaj z bogatej oferty obrazów do malowania po numerach i odkryj w sobie nową pasję. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, dzięki którym zapomnisz o nudzie nawet w pochmurny dzień. Malowanie po numerach kosmosu to doskonałe zajęcie zarówno dla osób, które mają talent plastyczny, jak i dla tych, którzy chcą dopiero odkryć w sobie artystyczne umiejętności. W tej kategorii znajdziesz produkty, dzięki którym zapewnisz sobie świetnie spędzony czas, a dodatkowo wyjątkową, samodzielnie stworzoną dekorację ścienną. Malowanie po numerach to nie tylko sposób na nudę i pobudzenie kreatywności, lecz także ozdobienie domu w wyjątkowy sposób. Różnorodność obrazów do malowania po numerach ułatwi Ci wybranie wzoru, który pasuje do wnętrza. W tej kategorii znajdziesz zestawy, dzięki którym namalujesz po numerach kosmos - na przykład planetę z pierścieniami. Zróżnicowany poziom trudności sprawia, że z łatwością dobierzesz obraz dopasowany do Twojego stopnia zaawansowania.

Malowanie kosmosu po numerach – dla kogo?

Dostępne w tej kategorii wzory obrazów do malowania po numerach są przeznaczone dla fanów astronautyki, ale także osób, które chcą w ciekawy sposób udekorować dowolny pokój. Będą odpowiednie dla osób, które lubią malować, ale do tej pory brakowało im pomysłów na samodzielne wymyślenie motywu obrazu. Produkty z tej kategorii sprawdzą się zarówno dla młodszych, jak i starszych - tych bardziej i mniej doświadczonych. Wystarczy, że przed zakupem sprawdzisz poziom trudności. Także możesz sprawdzić abstrakcyjne obrazy do malowania po numerach.

W kategorii kosmos znajdziesz arkusze do malowania po numerach o różnym poziomie trudności. Część z produktów jest oznaczona jako poziom 4, który warto wybrać, jeśli jesteś osobą cierpliwą, a duża liczba drobnych pól do pokrycia kolorem nie wydaje Ci się za trudna. Do malowania obrazów o tym poziomie trudności przyda Ci się odpowiednie oświetlenie i duża ilość czasu, co z pewnością się opłaci. Tuż po zakończeniu malowania powiesisz bowiem efektowną dekorację na ścianie. W tej kategorii znajdziesz też obrazy o mniejszym poziomie trudności – sprawdzą się dla osób, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w malowaniu po numerach. Wzory nawiązujące do kosmosu spodobają się nastolatkom, dlatego obraz do samodzielnego pokrycia kolorem może być świetnym pomysłem na prezent.

Co warto wiedzieć o malowaniu po numerach obrazów na temat kosmosu?

Malowanie po numerach jest możliwie dzięki specjalnie skomponowanym zestawom. Znajduje się w nich wysokiej jakości płótno – to właśnie na nim widnieje szkic z numerami. Płótno jest starannie naciągnięte na drewnianym blejtramie. Oprócz podobrazia malarskiego otrzymasz farby w kolorach niezbędnych, żeby ukończyć obraz. W zestawie znajdują się również trzy pędzle – są różnie zakończone, co ułatwi Ci wypełnianie kolorem zarówno mniejszych, jak i większych pól. Otrzymasz również instrukcję, dzięki której wszystko stanie się jasne. Wystarczy więc, że przygotujesz sobie potrzebne przedmioty i wybierzesz wygodne, dobrze oświetlone miejsce, a następnie rozpoczniesz przygodę z malowaniem po numerach. Wzór planet pięknie zaprezentuje się w nowoczesnym salonie lub sypialni nastolatka.

pixel