Mozaika diamentowa – miasto i krajobraz miejski

( ilość produktów: 2 )

W ofercie naszego sklepu nie brakuje diamentowych mozaik z ciekawymi motywami, wśród których można znaleźć między innymi krajobraz miejski. Tego rodzaju wzory są ciekawe i przyjemne dla oka, a także bardzo uniwersalne pod kątem aranżacji wnętrz, gdyż znakomicie pasują do gabinetu, sypialni, salonu i jadalni. Dodatkowo można nimi uzupełnić pomieszczenia urządzone w każdym stylu, co daje duże możliwości przeprowadzenia drobnych metamorfoz przy użyciu ściennych dekoracji, w tym właśnie obrazów powstających z mozaiki diamentowej z miastem. Zapraszamy już dziś do wybrania idealnej propozycji dla siebie w atrakcyjnej cenie i odkrycia zupełnie nowego hobby, które łączy w sobie zasady klasycznych puzzli z malowaniem po numerach. Diamentowa mozaika z krajobrazem miejskim to także świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla osób w każdym wieku. Życzymy udanych zakupów, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Tworzenie diamentowej mozaiki – krok po kroku

Mozaika diamentowa nazywana również haftem diamentowym to tworzenie różnokolorowych obrazów za pomocą naklejania w odpowiednich miejscach kryształków. W ten sposób można własnoręcznie stworzyć dzieło, które stanie się atrakcyjną ozdobą każdego wnętrza i da wiele satysfakcji. Cały proces przypomina układanie klasycznych puzzli z zastosowaniem zasad, podobnych jak w przypadku malowania po numerach. Zatem jeśli lubisz jedną i drugą formę spędzania wolnego czasu to mozaika diamentowa z pewnością Ci się spodoba. Możesz na początek wybrać łatwiejszy poziom trudności i z każdą kolejną pracą stawiać sobie kolejne wyzwania. 

Diamentowe mozaiki – kreatywne hobby i twórcze doświadczenie dla małych i dużych

Oferowane diamentowe mozaiki to niezwykle twórcze doświadczenie, które jest idealną formą spędzenia wolnego czasu dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Tworzenie własnoręcznie obrazu z kolorowych kryształków to także bardzo kreatywne hobby, które z pewnością spodoba się małych i dużym. Tego rodzaju zajęcie pozwoli Ci zapomnieć o nudzie na kilka godzin, a podczas wykonywania kolejnych kroków możesz ćwiczyć precyzję i koncentrację, a przy okazji również cierpliwość, której często nam brakuje w życiu codziennym. To znakomity sposób na rozerwanie się i zrelaksowanie na co dzień oraz poprawę nastroju. Podczas układania mozaiki diamentowej bez wątpienia będzie Ci towarzyszył dobry humor i pozytywne nastawienie. Możesz tworzyć samodzielnie lub wspólnie z bliskimi, co z pewnością wzmocni Wasze relacje i pozwoli w miły sposób spędzić wolne chwile. Przekonaj się o tym już dziś i stwórz mozaikę diamentową w formie obrazu z krajobrazem miejskim.

Zawartość oferowanych zestawów

Ogromną zaletą oferowanych zestawów jest fakt, że zawierają wszystkie elementy i akcesoria niezbędne do ich prawidłowego wykonania, od początku, do końca. Dzięki temu nie ma konieczności używania dodatkowych narzędzi. Ponadto wystarczy odrobina cierpliwości i precyzji, gdyż nawet same umiejętności i doświadczenie w tego rodzaju zajęciach manualnych nie są niezbędne. Każdy komplet zawiera odpowiednią ilość drobnych diamencików, które są równej wielkości i swoim kształtem przypominają kryształki. Ścięte boki znakomicie odbijają światło, dzięki czemu obraz zawieszony na ścianie prezentuje się bardzo efektownie. Poza pogrupowanymi diamencikami w oferowanych zestawach można znaleźć również główny element, którym jest płótno z nadrukowanym schematem, stanowiącym pewnego rodzaju legendę wskazującą, w jaki sposób przyklejać kryształki. Każdy ich kolor oznaczony jest innym symbole, cyfrą i literą, co ułatwia odnalezienie konkretnego odcienia. Dodatkowo do zestawu dołączone są akcesoria zwiększające wygodę, komfort i precyzję podczas pracy, do których należy pojemnik na diamenciki, pęseta i aplikator. Płótno pokryte jest specjalną folią zapobiegającą wysychaniu kleju, dzięki czemu tworzenie mozaiki diamentowej z miastem można sobie podzielić na kilka etapów. Dzięki temu możesz zagwarantować sobie lub bliskim mnóstwo frajdy na wiele godzin!

pixel