Malowanie po numerach – reprodukcje

( ilość produktów: 30 )

Chcesz spróbować swoich sił w malarstwie, ale brakuje Ci doświadczenia, żeby tworzyć samodzielnie? Zdecyduj się na malowanie po numerach reprodukcji znanych na całym świecie dzieł. Dzięki temu zaczniesz ćwiczyć precyzję, dobieranie kolorów oraz cierpliwość, co pozwoli Ci się lepiej przygotować do samodzielnego malowania. Możesz też pozostać przy wypełnianiu pustych pól kolorami i cieszyć się odprężeniem, jakie niewątpliwie daje to zajęcie. W tej kategorii znajdziesz wiele reprodukcji znanych dzieł – możesz zdecydować się na malowanie po numerach obrazów Picassa czy Vermeera. Wybieraj spośród dziesiątek dostępnych obrazów do malowania po numerach i rozpocznij przygodę z zajęciem, które cieszy się niesłabnącą popularnością od kilku lat.

Malowanie po numerach – dla kogo jest ta pasja?

Malowanie po numerach znanych obrazów to hobby, które może przypaść do gustu wielu różnym osobom. Nasze doświadczenie pozwala wskazać kilka grup, których przedstawiciele mogą szczególnie cieszyć się z tej formy spędzania wolnego czasu:

  • Miłośnicy sztuki. Malowanie po numerach to doskonała metoda na rozpoczęcie przygody z malarstwem, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia w tej dziedzinie. Pozwala na tworzenie pięknych dzieł sztuki bez konieczności posiadania umiejętności rysunkowych lub malarskich.
  • Osoby poszukujące relaksu. Malowanie po numerach to bardzo relaksująca aktywność. Wymaga skupienia i cierpliwości, co pomaga odprężyć umysł i zredukować stres.
  • Dzieci i młodzież. Kolorowanie obrazów po numerach to świetna forma nauki dla dzieci, która pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, cierpliwość i koncentrację. Dla młodzieży może to być ciekawe hobby, które pozwala na wyrażanie siebie przez sztukę.
  • Seniorzy. Malarstwo po numerach może pomóc utrzymać umysł w aktywności, zastępuje ćwiczenia manualne, niezbędne do zachowania sprawności dłoni i koordynacji ruchowej, daje poczucie osiągnięcia czegoś i jest źródłem satysfakcji z tworzenia własnych dzieł.
  • Osoby rehabilitujące się. Malowanie po numerach służy jako ogromna pomoc dla osób pracujących nad poprawą precyzyjności ruchów, koncentracji lub cierpliwości.

Malowanie po numerach – jaki wzór wybrać?

"Dziewczyna z perłą" Jana Vermeera lub "Słoneczniki" Vincenta van Gogha? Być może jeden z tych obrazów jest Twoim ulubionym? Jeśli tak, spróbuj wypełnić kolorami jego szkic. W naszym asortymencie nie brakuje również zestawów do malarstwa po numerach obrazów Picassa – możesz zdecydować się na "Kobiety z Algieru". Oferujemy również wiele propozycji Vincenta van Gogha – oprócz wspomnianych wcześniej "Słoneczników" znajdziesz też reprodukcję znanego dzieła "Gwieździsta Noc". Dostępne są też reprodukcje dzieł Gustava Klimta, austriackiego malarza, którego uznaje się za jednego z najwybitniejszych artystów secesji. Cenisz sztukę wolną od zasad i ograniczeń? Właśnie taką tworzył Gustav Klimt, który płótno pokrywał nie tylko farbą, lecz także często płatkami złota. Technikę tę artysta wykorzystał podczas tworzenia takich obrazów, jak "Portret Adele Bloch-Bauer" lub "Pocałunek". Malowane po numerach reprodukcje tych wybitnych dzieł nurtu secesji wiedeńskiej możesz zawiesić na ścianie. W naszym asortymencie jest również dostępnych mnóstwo grafik przedstawiających zwierzęta, również z ludźmi.

Poziom trudności zestawu – jaki obraz z reprodukcją wybrać?

Wzór to nie wszystko, na co powinno się zwrócić uwagę, kiedy poszukujemy idealnego dla siebie znanego obrazu do malowania po numerach. Sprawdź poziomy trudności zestawu. Jeśli jesteś osobą początkującą, wybieraj spośród obrazów oznaczonych jako 1, 2, ewentualnie 3 stopień trudności. Dzięki temu będziesz mieć świetną okazję do wyćwiczenia precyzji oraz nauczenia się, w jaki sposób malować po numerach. Prostsze zestawy wyróżniają się większymi polami, których wypełnienie nie sprawi Ci trudności. Nie wybieraj zbyt trudnych obrazów jako początkujący, żeby niepotrzebnie się nie zniechęcić. Kiedy zyskasz nieco wprawy, nie sprawi Ci problemu malowanie po numerach "Mona Lisy" i innych zestawów oznaczonych 4 lub 5 poziomem trudności. Pola są w tym przypadku drobne, a przez to ich wypełnienie wymaga więcej precyzji i cierpliwości, jednak uzyskany efekt z pewnością Ci się spodoba.

Sprawdź obrazy ludzi. Maluj po numerach motywy znanych osób.

Malowanie po numerach – czy to zajęcie dla każdego?

Malować po numerach reprodukcje może właściwie każdy. To świetne zajęcie dla osób w różnym wieku – zarówno kilkuletnich dzieci, jak i nastolatków oraz dorosłych. Obrazy do malowania po numerach są przeznaczone dla osób, które mają talent plastyczny, jednak do tej pory brakowało im pomysłu na własne dzieło. Wypełnianie kolorami pól pozwala ćwiczyć precyzję, ale przyczynia się też do rozwijania kreatywności. Warto więc spróbować, jeśli chcesz w przyszłości tworzyć własne obrazy. Malowanie po numerach będzie też odpowiednie dla osób, które szukają nowego sposobu na spędzanie wolnych dni, chcą się zrelaksować i zredukować stres – praca na płótnie malarskim jest do tych celów idealna. Można malować w pojedynkę, ale można też z drugą osobą, a nawet z dwiema. Pozwalają na to zestawy, w których znajdują się aż trzy pędzle.

Z czego składa się zestaw do malowania reprodukcji po numerach?

W zestawie do malowania po numerach reprodukcji znajdziesz płótno malarskie, które jest trwałe i naciągnięte na drewnianą ramę. Dzięki temu po zakończeniu pracy możesz powiesić swoje dzieło na ścianie lub ustawić w dowolnym miejscu i cieszyć się jedyną w swoim rodzaju dekoracją wnętrza. Na płótnie malarskim widoczny jest szkic. Kontury układają się w pola, na których widnieją numery. Oznaczone liczbami są też wieczka farb, dlatego wiesz, w którym miejscu użyć danego koloru. Pomoże Ci w tym również instrukcja, która znajduje się w zestawie do malowania obrazów po numerkach. W komplecie otrzymasz farby akrylowe w kolorach niezbędnych do ukończenia pracy. W zestawie są też trzy pędzle, a każdy z nich ma inne zakończenie. Dzięki temu możesz z precyzją wypełnić mniejsze pola i sprawnie poradzić sobie z większymi.

Zapoznaj się z kolekcją obrazów do malowania aktów po numerach.

O czym warto pamiętać podczas malowania reprodukcji po numerach?

Niezależnie od tego, czy malujesz po numerach "Mona Lisę", czy wypełniasz kolorem szkic łatwiejszego obrazu, przygotuj sobie wygodne miejsce. Zadbaj o komfortowe siedzisko i odpowiedniej wysokości biurko, ale nie zapomnij też o oświetleniu. Najlepiej do pracy z zestawem do malowania po numerkach reprodukcji dzieł Picassa lub innych cenionych artystów sprawdzi się dzienne światło, dzięki któremu będzie Ci łatwiej wypełniać pola w precyzyjny sposób. Podczas malowania oprócz zestawu przyda Ci się szklanka z wodą, której użyjesz do zwilżenia pędzla. Pamiętaj jednak, że akcesorium nie powinno być zbyt mokre. Warto delikatnie osuszyć je papierowym ręcznikiem, zanim zaczniesz pokrywać puste pola kolorem. Papierowy ręcznik przyda Ci się też, kiedy będziesz wymieniać farbę. Staraj się robić to rzadko – dzięki temu unikniesz zabrudzenia poszczególnych kolorów. Kiedy zakończysz malowanie obrazu, poczekaj, aż wyschnie i zawieś go w widocznym miejscu, na przykład w salonie.

Jakie znane obrazy malowanie po numerach dostępne są na stronie Artnapi?

Jeśli poszukujesz reprodukcji znanych obrazów do malowania po numerach, zajrzyj na stronę Artnapi. Znajdziesz tu wiele ciekawych i oryginalnych zestawów DIY w przystępnych cenach, wykonanych w różnych gatunkach malarskich, o różnej tematyce. Uwielbiasz klasykę? Wówczas możesz wybrać do kolorowania słynny obraz "Dama z gronostajem" Leonardo da Vinci. Oryginał możesz podziwiać w Polsce – wystarczy zawitać do Krakowa. W ofercie znajdują się też reprodukcje płócien innych znanych malarzy: Raphaela, Jana Vermeera i in.

Coś dla siebie znajdą na Artnapi także miłośnicy impresjonizmu, którzy mogą zamówić zestawy z dziełami tak słynnych artystów, jak: Van Gogh, Claude Monet, Pierre-Auguste Renoir i wielu innych.

Preferujesz malarstwo XX wieku, a szczególnie lubisz abstrakcjonizm? Także bez problemu znajdziesz znane obrazy do malowania po numerach o ciekawych tematach, na przykład: Marilyn Monroe, Kot Van Gogha i wiele innych.

Dostępne są także autoportrety znanych malarzy (na przykład Fridy Kahlo), a także słynne dzieła w stylu modernistycznym i postmodernistycznym, na przykład: Złote Łzy Gustawa Klimta, Píhuamo Valley Gerardo Murillo i in.

Malowanie po numerach reprodukcji – gdzie kupować w Artnapi czy na Allegro?

Zakup obrazów do malowania po numerach, zwłaszcza reprodukcji znanych dzieł sztuki, można przeprowadzić na różnych platformach, ale zdecydowanie polecamy zapoznać się z katalogiem Artanapi. Zaprezentowanych jest tutaj kilkadziesiąt znanych reprodukcji do malowania po numerach, a zakupu można dokonać nie tylko bezpośrednio w sklepie internetowym, ale także w sklepie Artnapi na Allegro. Artnapi to sklep specjalizujący się w obrazach do malowania po numerach, więc ma duże doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie. Skupiając się na jednym rodzaju produktów, Artnapi jest w stanie zapewnić wysoką jakość swoich zestawów do malowania. Ponadto obsługa klienta i proces zamawiania są zorientowane na potrzeby klienta zainteresowanego malowaniem obrazów po numerach.

Allegro to jedna z największych platform handlowych w Polsce, a Artnapi rzetelnie prowadzi otwarty na niej sklep internetowy i systematycznie uzupełnia katalog. Atutem będzie możliwość zapoznania się z opiniami innych klientów o zestawach, które Ci się podobają, a także darmowa dostawa zamówień dla posiadaczy konta Allegro Smart.

Decydując się na robienie zakupów na Artnapi, a szczególnie zostając stałym klientem sklepu, możesz liczyć na dodatkowe rabaty i promocje, a także jako pierwszy otrzymasz dostęp do oryginalnych zestawów do malowania znanych obrazów po numerach, które dopiero niedawno pojawiły się na stronie. Atutem będzie również wygodny do poszukiwania odpowiedniego obrazu katalog, a także wyszukiwarka z filtrami, dzięki której łatwo znajdziesz płótno, maksymalnie zgodne z Twoimi preferencjami.

pixel