Malowanie po numerach – retro i vintage

( ilość produktów: 100 )

Postaw na oryginalny relaks! Lubisz malować, ale nie jesteś mistrzem w tej dziedzinie? Malowanie po numerach retro to rozwiązanie, które na pewno spełni Twoje oczekiwania! Gwarantujemy zadowolenie z efektu pracy! Prezentowane na tej stronie produkty to kompletne zestawy zawierające wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własny i przepiękny obraz. Retro/vintage to odpowiedź na prawdziwe dzieła sztuki, którymi możesz pochwalić się przed znajomymi lub rodziną. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko tematykę, taką jak baletnica, słoneczniki czy Wenecja. Kategoria malowanie po numerach to także obrazy do wykonania przedstawiające martwą naturę, zwierzęta, krajobrazy, kwiaty, ludzi, abstrakcje, historię, mitologię, portrety, religię, motoryzację czy kosmos. Stworzone rękodzieło może być idealnym pomysłem na prezent. 

Jakie zestawy malowanie po numerach vintage polecamy?

Malowanie po numerach vintage to kompletne zestawy, które polecamy miłośnikom malarstwa. Są one idealnym wyborem dla osób, które mają zmysł twórczy, jednak brakuje im inspiracji. Brak umiejętności malarskich w niczym nie przeszkadza Ci, aby malować po numerach. Oferujemy naprawdę ciekawe propozycje. Możesz zdecydować się na namalowanie baletnicy, Wenecji nocą lub słoneczników. Kolejną ciekawą inspirację stanowi para zakochanych stojąca przed wieżą Eiffla w Paryżu. Co powiesz na szklankę whisky? Obraz Jack Daniels z pewnością zmobilizuje do wytężonej pracy każdego mężczyznę. Równie ciekawą inspirację stanowią dla panów obrazy przedstawiające samochody retro i cygara. Niepowtarzalna Marilyn Monroe to następna propozycja godna wybrania zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ukojenie przyniesie Ci malowanie po numerach w starym stylu spaceru nad Tamizą. Retro/vintage obrazy, których możesz być autorem to także Amsterdam nocą, Zakochani na moście czy Energia muzyki.

Spadź obrazy krajobrazów miejskich – malowania po numerach.

Z czego składają się oferowane zestawy do malowania po numerach obrazów retro?

Każdy z prezentowanych tutaj zestawów składa się z obrazu do malowania po numerach, mapy instrukcji, farb i pędzli. Szkice zostały wykonane na wysokiej jakości płótnie naciągniętym na drewniany blejtram. Płótna zostały podzielone na pola z numerami, które odpowiadają konkretnym kolorom. Każdy pomalowany element szkicu to krok do uzyskania prawdziwego dzieła sztuki. Aby powiodło Ci się malowanie po numerach lata (70/80/90), najpierw znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. Kolejno pomaluj nią obszary podane w instrukcji. Twoja praca zakończy się sukcesem i wyjątkowym efektem, gdy zakryjesz farbami wszystkie pola na płótnie.

Duża kolekcja obrazów historycznych do malowania po cyfrach.

Korzyści płynące z malowania retro obrazów po numerach

Malowanie po numerach retro to obecnie bardzo popularna kategoria DIY. Własnoręcznie wykonane dzieło sztuki niesie ze sobą wiele korzyści. Czas spędzony na malowaniu można potraktować nie tylko jako pracę nad obrazem, ale przede wszystkim jako kreatywny relaks, odskocznię od codzienności i sposób na odpoczynek. Jesteśmy przekonani, że rękodzieło przyniesie Ci wiele satysfakcji z wykonanej pracy. Ponadto malowanie pędzlem po lnianym płótnie to bezcenne doświadczenie, zwłaszcza dla osób, które stroniły od tej formy spędzania wolnego czasu z uwagi na brak umiejętności malarskich. Obawiasz się, że malowanie po numerach vintage nie jest dla Ciebie dobrym pomysłem? Nie martw się! W przypadku tej formy rozrywki zawsze masz pewność oczekiwanego efektu. W przypadku pomyłki odczekaj, aż pole wyschnie i pomaluj je farbą w odpowiednim kolorze. W razie potrzeby krok ten możesz powtórzyć, dokładając kolejną warstwę koloru.

Malowanie po numerach w starym stylu – stopień trudności

Zestawy do malowania po numerach dostępne w naszym sklepie różnią się nie tylko przewodnim motywem, ale także stopniem trudności. Mieści się on w zakresie od 1 do 5, gdzie 1 oznacza najłatwiejsze obrazy do malowania, a 5 najtrudniejsze do stworzenia dzieła sztuki. Zaciekawiło Cię malowanie po numerach lata (70/80/90)? Pamiętaj, że poziom trudności w dużej mierze zależy od liczby pól przeznaczonych do pokrycia farbą oraz ich rozmiaru. Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z farbami, płótnem i pędzlem, postaw na malowanie po numerach retro oznaczone najłatwiejszym poziomem trudności. Poziom ten sprawdzi się również w przypadku osób, które pragną w krótkim czasie ukończyć dzieło sztuki. Najwyższy poziom trudności to z kolei idealny wybór dla miłośników wyzwań i wyjątkowo cierpliwych osób. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu! W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji!

pixel