Malowanie po numerach – ludzie

( ilość produktów: 143 )

Szukasz nowej pasji? Chcesz zrelaksować się w inny sposób niż dotychczas? Odkryj malowanie po numerach, czyli obrazy, które wystarczy wypełnić kolorami. W tej kategorii znajdziesz podobizny osób, na przykład z popkultury. Nie brakuje również znanych na całym świecie obrazów, ale też portretów przedstawiających zupełnie obce osoby. Wśród naszych propozycji z pewnością znajdziesz obraz do malowania po numerach ludzi, który będzie zdobił jedną ze ścian w Twoim domu. Wypełnianie konturów farbami to idealne zajęcie dla osób uzdolnionych plastycznie, którym brakuje jednak pomysłu na własny motyw obrazu. To także świetna zabawa dla początkujących, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność, zminimalizować stres, a dodatkowo wykonać ciekawy element dekoracyjny do domu. Malowanie po numerach krajobrazów, ludzi czy zwierząt to fantastyczna przygoda, którą rozpoczniesz z zestawami dostępnymi w sklepie kreatywnym Artnapi!

Czy malowanie po numerach ludzi jest trudne?

Malowanie ludzi nie jest łatwą sprawą, gdyż podczas wykonywania tej pracy należy maksymalnie dokładnie odwzorować cechy twarzy. To z kolei wymaga wiedzy z anatomii, dobrej umiejętności malowania i znajomości różnych technik malarskich, a w dodatku precyzyjnej interpretacji i przeniesienia na płótno osobowości człowieka, którego się uwiecznia. Takie zadanie jest naprawdę bardzo skomplikowane nie tylko dla początkujących, ale nawet doświadczonych malarzy. Wreszcie, namalowanie dobrego portretu wymaga cierpliwości i wytrwałości, ponieważ może to zająć dużo czasu i wysiłku.

Na szczęście, malowanie po numerach znanych osób przedstawia się ZUPEŁNIE INACZEJ. Owszem, również trzeba będzie wyposażyć się w wytrwałość, cierpliwość i poświęcić na tę sprawę pewną ilość czasu, ale poza tym nie są potrzebne żadne umiejętności graficzne lub talent do rysowania.

Należy działać zgodnie z instrukcjami, wypełniając odpowiednią barwą każdy z obszarów oznaczonych na płótnie. Żeby łatwo poprawiać ewentualne błędy, które mogą wystąpić w procesie malowania, dobrze jest zaczynać od najbardziej jasnych kolorów, a dalej przechodzić do ciemniejszych. Farby w zestawach od Artnapi mają dobrą jakość krycia, a więc numery i granice obszarów na nich nie prześwitują.

Oczywiście, są ludzie do malowania po numerach o różnym poziomie skomplikowania, ale chodzi tu przede wszystkim o to, jak uważnym i skrupulatnym powinno się być w trakcie pracy nad nimi niż o to, że podczas malowania trzeba wykazać się pewnymi zdolnościami graficznymi. Zatem portrety do malowania po numerach są wspaniałą rozrywką zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Malowanie po numerach postaci – dla kogo będzie ciekawe?

 • Dla początkujących pasjonatów portretów. Miłośnicy sztuki portretowej znajdą w malowaniu po numerach postaci fascynujące wyzwanie, pozwalające na precyzyjne oddanie wyrazu twarzy i charakterystycznych cech;
 • Dla osób chcących odkryć historię osobistą. Malowanie po numerach ludzi oznacza nie tylko tworzenie obrazu, ale także odkrywanie historii modela poprzez detale, co czyni proces bardziej osobistym;
 • Dla miłośników ekspresji emocji. Malowane po numerach postacie pozwalają na wyrażenie głębokich emocji poprzez dobór kolorów, cieniowanie i detali, co sprawia, że obrazy nabierają życia i charakteryzują się unikalnym przekazem emocjonalnym;
 • Dla osób zaintrygowanych psychologią. Rysowanie różnych wyrazów twarzy i ich interpretacja może stanowić fascynujący obszar eksploracji psychologicznej, pozwalając lepiej zrozumieć złożoność ludzkiego doświadczenia;
 • Dla entuzjastów kostiumów i stylizacji. Na przykład malowanie po numerach znanych osób pozwala na uwiecznienie nie tylko samej postaci, ale również jej kostiumu i stylizacji. To wyzwanie dla tych, którzy kochają eksplorować różne epoki i trendy modowe;
 • Dla artystów zainteresowanych proporcjami ciała. Tworzenie proporcji ciała ludzi stawia przed artystą konkretne wyzwania anatomiczne;
 • Dla pasjonatów opowieści za pomocą sztuki. Artysta może eksperymentować z narracją, tworząc dynamiczne kompozycje, które opowiadają unikalne historie każdej postaci.

Malowanie po numerach ludzi – czy dobry to prezent dla osób kreatywnych?

Malowanie po numerach ludzi, zwłaszcza postaci znanych czy bliskich nam osób, może okazać się doskonałym prezentem dla osób o duszy artystycznej. Wybór motywu, którym są ludzie, wnosi do tego procesu dodatkową głębię i znaczenie, czyniąc malowanie bardziej osobistym i emocjonalnym. Portretowanie postaci, które cieszą się szacunkiem czy wywołują silne emocje, sprawia, że obraz staje się nie tylko dziełem sztuki, ale również nośnikiem uczuć i pamięci.

W przeciwieństwie do abstrakcyjnych motywów, portret osoby, którą podziwiamy, zawsze wywoła żywsze emocje. Osoba obdarowana może zanurzyć się w procesie tworzenia i jednocześnie cieszyć się obecnością ulubionej postaci na płótnie. Kiedy prezentujemy malowanie po numerach, postacie nie tylko obrazy, to przypomnienie o wartościach, które one reprezentują w życiu obdarowanego.

Czym wyróżniają się malowane po numerach postacie? Personalizacją. Istnieje również malowanie po numerach z własnego zdjęcia, co sprawia, że prezent staje się nie tylko artystycznym wyzwaniem, ale również spersonalizowanym aktem tworzenia. Prezentując zestaw do malowania z własnego zdjęcia, umożliwiasz osobie obdarowanej stworzenie portretu ukochanej osoby czy ulubionej postaci. To nie tylko wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć, ale także na stworzenie trwałego i spersonalizowanego dzieła sztuki.

Jakie obrazy znanych osób do malowania po numerach oferuje Artnapi?

Asortyment ludzi do malowania po numerach dostępnych do zamówienia na naszej stronie internetowej jest niesamowity, ponadto odpowiednie zestawy znajdą tutaj zarówno doświadczeni artyści, jak i ci, którzy po raz pierwszy będą malować płótno z nałożonymi na nie konturami.

Obrazy w kategorii “Ludzie” mogą przedstawiać celebrytów ze świata kina, np. Marilyn Monroe i Audrey Hepburn lub wybitnych sportowców, a także nieznane postacie: dzieci o wyglądzie aniołków, zakochane pary, twarze mężczyzn i kobiet z profilu. Dużą popularnością cieszą się także portrety nieznanych kobiet, zarówno w stylu klasycznym, jak i w abstrakcji.

W asortymencie znajdują się również reprodukcje obrazów stworzonych przez znakomitych artystów – Leonarda Da Vinci, Jana Vermeera, Gustava Klimta, Salvadora Dali, Fridę Kahlo. Sprawdź także akty – malowanie po numerach.

Nie brakuje też obrazów postaci religijnych, np. Buddy, przy pracy nad którymi można nie tylko uzyskać wiele przyjemnych emocji, ale także zastanowić się nad sensem życia. A może zdecydujesz się namalować prawdziwą ikonę? Na przykład Maryję Dziewicę trzymająca w ramionach Dzieciątko Jezus?

Jeśli jesteś fanem superbohaterów, portrety ulubionych postaci z komiksów również mogą być malowane cyframi. To świetny pomysł na prezent dla nastolatków i wszystkich tych, którzy preferują obrazy do malowania po numerach o oryginalnej tematyce.

W asortymencie Artnapi znajdują się zarówno ludzie do malowania po numerach kolorowymi farbami, jak i czarno-białe płótna, a także oryginalne obrazy w odcieniach szarości z jaskrawo czerwonymi fragmentami, które wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie.

Jaki obraz do malowania po numerach ludzi wybrać?

W tej kategorii znajdziesz zestawy do malowania po numerach ludzi – zarówno zupełnie anonimowych, jak i znanych postaci z filmów. Jeśli jesteś fanem filmu Titanic, zawieś obraz przedstawiający parę głównych aktorów. Możesz też zdecydować się na zestaw do malowania po numerach Jokera, czyli postaci z filmu o zmęczonym życiem komiku, którego problemy psychiczne prowadzą do popełniania przestępstw. Obraz przedstawiający postać z tego wielokrotnie nagradzanego filmu powinien pojawić się w domu każdego kinomana. W naszym asortymencie nie brakuje również portretów zupełnie anonimowych ludzi. Oferujemy między innymi obrazy do malowania po numerach tancerek. Jeśli taniec jest Twoją pasją, dzieło przedstawiające tańczącą postać okaże się doskonałym wyborem. Być może masz swojego ulubionego malarza? Nie brakuje u nas zestawów przedstawiających dzieła wybitnych artystów, na przykład Picassa. Sprawdź poziom trudności obrazu przed zakupem – trudniejsze mają mniejsze pola, do których wypełniania potrzeba więcej precyzji.

Sprawdź także obrazy do malowanie po numerach dla dzieci.

Co warto wiedzieć o malowaniu po numerach ludzi na płótnie?

Malowanie po numerach od lat nie przestaje cieszyć się popularnością. Wręcz przeciwnie – zainteresowanie tym artystycznym hobby stale rośnie. Malowanie po numerach na płótnie jest możliwe dzięki specjalnym zestawom, które zostały tak skomponowane, żeby nawet początkująca osoba poradziła sobie z ukończeniem obrazu. W zestawie znajduje się płótno, na którym widoczny jest szkic obrazu. Składa się on z konturów tworzących większe i mniejsze pola, które są ponumerowane podobnie jak dołączone do zestawu farby akrylowe. Dodatkowo do produktu dołączona jest instrukcja, co minimalizuje ryzyko pomyłki. Oprócz płótna i farb w zestawie znajdziesz pędzle, które są zakończone w inny sposób. Trzy sztuki pozwolą Ci precyzyjnie wypełnić zarówno dobre, jak i większe pola. Obraz możesz ukończyć z drugą osobą dzięki temu, że w zestawie znajduje się kilka sztuk pędzli. Przygotuj sobie również szklankę z wodą, a poza tym pamiętaj o dobrym oświetleniu stanowiska pracy. W świetle dziennym będzie Ci łatwiej zadbać o precyzję.

Z czego składa się zestaw do malowania po numerach postaci?

 1. Płótno z konturem. Główny nośnik artystyczny z konturem postaci, podzielonym na numery odpowiadające kolorom. Zapewnia strukturę i kierunek malowania, ułatwiając proces.
 2. Farby w ponumerowanych pojemnikach dostosowane do numeracji na płótnie. Każdy kolor ma przyporządkowany numer, co ułatwia identyfikację i precyzyjne odwzorowanie wzoru;
 3. Pędzle o różnych rozmiarach. W zestawie znajdują się pędzle o różnych grubościach, co umożliwia precyzyjne malowanie mniejszych detali oraz swobodne pracowanie na większych obszarach;
 4. Instrukcja krok po kroku, która przewodniczy przez proces malowania po numerach postaci. Pomaga zrozumieć kolejność kroków i techniki używane w tworzeniu obrazów.
 5. Dodatkowe akcesoria. W niektórych zestawach mogą być zawarte dodatkowe akcesoria, takie jak paleta do mieszania kolorów, uchwyt do pędzli czy nawet stojak do wyeksponowania gotowego dzieła;
 6. Blejtram drewniany. W niektórych zestawach do malowania po numerach postaci znajduje się blejtram drewniany, co dodaje wartości artystycznej gotowemu dziełu i ułatwia jego prezentację.

Zestaw do malowania po numerach znanych osób i innych postaci jest kompleksowym narzędziem. Każdy element ma swoje konkretne przeznaczenie, składając się na spójny i inspirujący zestaw do tworzenia wyjątkowych dzieł sztuki.

Gdzie najlepiej kupić obrazy ludzi do malowania po numerach – Allegro czy Artnapi?

Na Allegro i Artnapi można znaleźć szeroki wybór ludzi malowanych po numerach, jednak, aby wybrać najlepsze miejsce do ich zakupu, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszy z nich to cena. Czasem na stronie Artnapi są organizowane promocje, umożliwiające zakup ludzi do malowania po numerach w cenie o 20-40% niższej od zwykłej – tak atrakcyjnych ofert raczej nie znajdziesz na Allegro. Ponadto na stronie można skorzystać z wygodnego systemu filtrów, pozwalającego znaleźć dokładnie to płótno, którego poszukujesz, a dodatkowo zakupy można zrealizować bez logowania w systemie.

Kupując na Allegro, szczególnie jeśli posiadasz pakiet Allegro Smart, możesz zrealizować zakupy z darmową dostawą, wybierając także najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób dostarczenia zamówienia. Atutem jest także możliwość porównania znanych osób do malowania po numerach od Artnapi z ofertami innych firm, przystępne ceny, dość wygodne wyszukiwanie, jak i dostępność do zakupu innych produktów przydatnych do malowania (farb, pędzelków itp.).

pixel