Malowanie po numerach – morze, rzeki i jeziora

( ilość produktów: 114 )

Fanów malowania po numerach przybywa i nic w tym dziwnego. To świetne zajęcie zarówno dla młodszych, jak i starszych. Pozwala odpocząć, zminimalizować stres i ćwiczyć kreatywność. W tej kategorii znajdziesz obrazy do malowania po numerach morza. Jeśli lubisz podróżować, ten motyw okaże się dla Ciebie idealny. Kiedy skończysz malować, obraz zawiesisz na ścianie w dowolnym pomieszczeniu i będzie Ci przypominał o wakacyjnych przygodach. Zestawy dostępne w tej sekcji są przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania, dlatego bez trudu znajdziesz obraz, z którym sobie poradzisz. W Artnapi przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy przedstawiające domek nad morzem, miasto portowe, wizerunki delfinów i fok i wiele innych wzorów, dzięki którym rozpoczniesz przygodę z malowaniem po numerach.

Jaki obraz do malowania po numerach morza wybrać?

Przy wyborze obrazów do malowania po numerach marynistycznych wzorów ważne są dwie kwestie – wzór oraz poziom trudności. Górskie jezioro czy tajemnicza Wenecja, a może urocze delfiny? To, co wybierzesz, zależy przede wszystkim od Twoich upodobań, ale zwróć też uwagę na poziom trudności. Część z obrazów jest bowiem przeznaczona dla osób zaawansowanych, a część dla początkujących. Zestawy oznaczone poziomami 1, 2, 3 będą odpowiednio dla osób, które rozpoczynają przygodę z malowaniem po numerach. Im większa liczba, tym obraz jest bardziej skomplikowany, ponieważ pola są drobniejsze. Jeśli malujesz już jakiś czas i masz wprawę, wybieraj spośród obrazów oznaczonych 4 lub 5 poziomem trudności. Pomalowanie ich zajmie Ci więcej czasu, ponieważ pola są znacznie mniejsze, a wypełnienie ich kolorem wymaga koncentracji i precyzji.

Sprawdź kolekcję obrazów do malowania po numerach krajobrazów.

Co warto wiedzieć o malowaniu po numerach morza?

Malowanie po numerach schodów do morza, ale też wielu innych wzorów, to zajęcie przeznaczone dla osób w różnym wieku. Wypełnianie pustych pól kolorowymi farbami jest idealne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To zajęcie, które pozwala się odprężyć po trudnym dniu w pracy lub po prostu spędzić czas w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Malowanie po numerach jest doskonałym zajęciem dla dzieci – uczy ich cierpliwości, a także precyzji. Wypełnianie obrazów martwej natury po numerach kolorami jest możliwe dzięki specjalnym zestawom, w których najważniejszym elementem jest płótno malarskie na blejtramie. Na płótnie znajduje się już szkic obrazu. Kontury tworzą pola, które są ponumerowane. Dzięki temu wiesz, której z farb użyć, ponieważ wieczka ich opakowań również są ponumerowane. Otrzymasz instrukcję, dzięki czemu malowanie po numerach schodów do morza i innych marynistycznych wzorów stanie się jeszcze prostsze. W zestawie znajdziesz też trzy pędzle – każdy z nich jest inaczej zakończony, co ułatwia wypełnianie kolorem zarówno najmniejszych, jak i dużych pól. Do malowania po numerach obrazu z motywem morza potrzebujesz też szklanki z wodą. Oprócz tego przygotuj sobie wygodne stanowisko, które będzie oświetlone. Najwygodniej maluje się w świetle dziennym – ułatwia ono zachowanie precyzji.

pixel