Oferty Black Friday – malowanie po numerach Artnapi

( ilość produktów: 370 )

Czarny Piątek Wyprzedaży na stronie artnapi.pl

Malowanie obrazów po numerach — to popularna rozrywka, umożliwiająca nie tylko ciekawe spędzenie czasu wolnego, ale i zrelaksowanie się, pozbycie się stresu i nieprzyjemnych emocji, odkrycie w sobie twórczej smykałki. Nasze produkty warto kupić nie tylko dla siebie, ale i jako prezent dla bliskich osób, tym bardziej, że z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku ustawiliśmy ceny promocyjne — średnio o 70% mniejsze od początkowych. Warto więc zaplanować czas na zamówienie u nas w najbliższych dniach, gdyż będzie to wygodne i opłacalne.

Na czym polega Black Friday?

Tradycja organizowania totalnych wyprzedaży, zwanych Czarnym Piątkiem, bierze swój początek w Stanach Zjednoczonych, gdzie wyprzedaże w przeddzień różnych świąt i podczas zmiany sezonów organizowane były już pod koniec XIX wieku. Obecnie istnieje kilka teorii co do pochodzenia samego zjawiska, ale jego istota przez kilkadziesiąt lat pozostaje niezmienna, a mianowicie w pierwszy piątek od dnia Dziękczynienia sklepy obniżają ceny na cały swój asortyment. Od tego momentu, który w różnych latach przypada na jeden z dni między 23 a 29 listopada, zaczyna się okres bożonarodzeniowych wyprzedaży.

Kiedy wypada Black Friday 2022 w Polsce?

W 2022 roku Black Friday odbędzie się na całym świecie w dniu 25 listopada 2022 r. Polska nie jest wyjątkiem. Oczekuje się jednak, że tradycyjnie największe wyprzedaże wystartują w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, natomiast w Unii Europejskiej zniżki będą zauważalnie mniejsze, a dodatkowo nie będą obejmować wszystkich grup towarów.

Od kilku lat polskie sklepy, naśladując tradycje Ameryki Północnej, realizują wyprzedaże nie tylko w ramach Czarnego piątku, ale i tak zwanego Black Week, czyli całego tygodnia przed najważniejszą wyprzedażą roku. Sklepy, które chcą wydłużyć promocji Black Friday, ale nie mają możliwości utrzymywania zniżek przez tydzień, przeprowadzają Black Weekend, czyli sprzedają towary taniej w weekend następujący po Black Friday. W Polsce organizacja Czarnych Weekendów jest znacznie ograniczona ze względu na zakaz handlu w niedzielę.

Co jeszcze ważne — sklepy oferują możliwość zakupów ze zniżką nie tylko offline, ale i online (jeśli posiadają sklep internetowy). Z kolei sklepy, preferujące sprzedaż online, umożliwiają zakup ich produktów ze zniżką nie tylko w Czarny Piątek, ale i następujący po nim poniedziałek, zwany Cyberponiedziałkiem. To wtedy pojawia się możliwość uzyskania dodatkowych zniżek na zakupy internetowe. Niektórzy kupujący przez cały rok oczekują Black Friday i Cyberponiedziałku, żeby zrobić opłacalne zakupy i w 2022 roku taka możliwość nastąpi 25 i 28 listopada.

Dlaczego miłośnicy malowania po numerach powinny czekać na Czarny Piątek?

Jesteś miłośnikiem malowania po numerach? Wówczas, nawet jeśli wybierasz do kolorowania bardzo skomplikowany obraz, łatwo sobie z nim radzisz w ciągu kilku miesięcy. A co potem? No właśnie, idziesz kupować nowy. W dniu Czarnego Piątku możesz zaopatrzyć się w zestawy do twórczości na cały rok lub nawet kupić je na prezent. Jest to także świetna możliwość  zakupu rysunków po numerach z tej górnej półki cenowej, o których od tak dawna marzyłeś, ale nie mogłeś sobie na nie pozwolić!

Jeśli więc od dawna marzysz o zakupie kolorowanki po numerach, nie warto się spieszyć, tylko poczekać na wyprzedaż: malowanie po numerach w Black Friday pozwoli Ci zaoszczędzić do 70% swojego budżetu lub kupić od razu trzy wspaniałe obrazy w cenie dwóch!
Gdzie można zrobić tańsze zakupy obrazów do malowania po numerach na Black Friday?

Zarówno obrazy do malowania po numerach, jak i diamentowe mozaiki są obecnie popularnym produktem, poszukiwanym zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie ma w tym nic dziwnego, że znajdziemy go w ofertach wielu sklepów malarskich. Jednak nie tylko. Obecnie takie produkty są sprzedawane także w sklepach dla dzieci, nawet razem z towarami do twórczości w dużych sieciowych sklepach typu Auchan lub Carrefour. Robienie zakupów w takich miejscach jest dość wygodne, ale ma także kilka wad:

  • Wybór produktów jest dość ograniczony, są to przeważnie niedrogie płótna dla początkujących;
  • Zniżka na obrazy po numerach lub diamentową mozaikę na Czarny Piątek najprawdopodobniej nie będzie dostępna;
  • Dostawę zakupionych towarów, niezależnie od ich ilości, do domu, będziesz musiał zorganizować samodzielnie.

O wiele bardziej wygodną opcją jest zrobienie zakupów online. W tym celu warto wybierać sklepy specjalistyczne, które dysponują szerokim wyborem obrazów po numerów, odpowiednich dla wielbicieli tego rodzaju kreatywności o różnym poziomie zaawansowania.

Jakie unikatowe propozycje na Czarny Piątek przygotował sklep Artnapi?

Artnapi — to sklep stworzony po to, by dawać klientom pozytywne emocje i chodzi tutaj nie tylko o szeroką ofertę przystępnych cenowo obrazów do malowania po numerach na Czarny Pątek. W Artnapi znajdziesz wiele ofert wyjątkowych, w tym:

Większość produktów z oferty Artnapi — to zestawy zawierające wszystko, co jest niezbędne do tworzenia dzieł sztuki o różnej tematyce.

Dlaczego warto poczekać na Czarny Piątek, by kupić produkty od Artnapi?

Zniżka na diamentową mozaikę w ten Black Friday, jak i większość innych produktów z oferty sklepu będzie po prostu ogromna, gdyż sięgnie 70%! Jest to doskonały czas, by wzbogacić własną kolekcję przedmiotów artystycznych i wyposażyć się w prezenty dla całej rodziny i przyjaciół na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Oferta sklepu, jak zawsze, obejmuje wyłącznie wysokiej jakości produkty, a więc wykonane według zaleceń producenta obrazy i mozaiki będą miały tak wspaniałą jakość, że można będzie ozdobić za ich pomocą wnętrza we własnym mieszkaniu lub biurze.

Nie warto się obawiać, że sprzedawane przez nas ze zniżką obrazy po numerach i mozaiki diamentowe okażą się niskiej jakości: w naszej ofercie w ogóle nie ma towarów od niezweryfikowanych producentów, nie sprzedajemy także zwróconych przez klientów niekompletnych lub uszkodzonych zestawów. Oferujemy wyłącznie nowe towary i w przypadku, gdy będziesz niezadowolony z jakości możesz je do nas zwrócić (oczywiście zanim zaczniesz z nich korzystać).

Wspaniały prezent dla bliskich, przyjaciół lub kolegów z pracy bez potrzeby wielogodzinnych poszukiwań odpowiedniej opcji na półkach sklepowych: zakupy zrealizujesz prosto z domu lub biura, zapłacisz za nie kartą bankową, a następnie zlecisz dostawę kurierem lub do najbardziej odpowiedniego paczkomatu. Niska cena w połączeniu z jakością i łatwością zamówienia czynią nasze obrazy po numerach i diamentowe jednymi z najlepszych pomysłów na prezent dla bliskich i drogich Twojemu sercu ludzi.

Za zakupy można zapłacić nie tylko pieniędzmi, ale i punktami zgromadzonymi w programie lojalnościowym. Występowanie tak ciekawej oferty jest dodatkowym potwierdzeniem: współpraca z Artnapi jest opłacalna dla każdego klienta, który poszukuje jakościowych, a jednocześnie przystępnych cenowo produktów rozwijających kreatywność.

Black Friday Weekend na Artnapi – co jest warte uwagi dla osób autystycznych?

W ofercie sklepu Artnapi znajdują się promocyjne obrazy do rysowania po numerach, które są podzielone na grupy nie tylko według tematu, ale i stopnia skomplikowania pod względem wykonania. Te najbardziej proste są odpowiednie nie tylko dla maluchów, ale i osób z autyzmem.

Rehabilitację intelektualną dzieci autystycznych można przeprowadzać różnymi metodami, a jedną z najskuteczniejszych jest kolorowanie obrazków z zaznaczonymi na nich konturami. Takie kolorowanki doskonale sprawdzają się w rozwoju umiejętności motorycznych, jednocześnie pełniąc inne funkcje:

  • Pomagają zapoznać się ze światem zewnętrznym;
  • Uczą pracować z paletą kolorów;
  • Występują jako motor w ustaleniu przyszłego zawodu itp.

Osoby z autyzmem najczęściej tracą kontakt z otaczającym je światem rzeczywistym, a zajęcia z arteterapii pozwalają znaleźć te wątki, za pomocą których dzieci z tym problemem mogą lepiej kontaktować się z rzeczywistością, a następnie łatwiej może przebiegać proces ich uspołeczniania. Dla osób autystycznych polecamy wybierać obrazy dość proste do kolorowania, a także puzzle drewniane, gdyż są to rodzaje zajęć, które będą wykonywać chętnie i z korzyścią dla siebie. Zanurzając się w świecie fantazji i przyjemności, dziecko tworzy, a gdy widzi rezultat, czuje się jak prawdziwy artysta. Oczywiście, dla osób dorosłych, mających autyzm lub zaburzenia autystyczne, nasze produkty również będą jak najbardziej odpowiednie.

W ten Czarny Piątek możesz kupić wspaniałe obrazy do rysowania po numerach, żeby wspólnie i korzystnie spędzać czas ze swoim dzieckiem mierzącym się z problemem autyzmu lub prowadzić zajęcia z dorosłymi i młodymi pacjentami, sprawiając, by stawali się bardziej otwarci na świat, kreatywni i gotowi do interakcji społecznych!

Zaoszczędź trochę pieniędzy, by złożyć zamówienie na Artnapi w Black Friday 2022 — te zakupy sprawią Tobie i Twoim bliskim ogromną przyjemność, podarują ogrom wspaniałych emocji i zdecydowanie okażą się jednymi z najbardziej opłacalnych wśród zrobionych w tym roku!

pixel