Biały piasek i niebieska woda: idealna kolorystyka na plaży

2021-07-27
Biały piasek i niebieska woda: idealna kolorystyka na plaży

Kto zrezygnuje z leniuchowania na leżaku wzdłuż wybrzeża, wygrzewania się w promieniach słońca i popijania zimnej Piña colady?

Co powiesz na spacer po plaży do latarni morskiej na przylądku i podziwianie oceanu z góry z ukochaną osobą? To najlepszy sen na wyspie i idealny krajobraz do namalowania według liczb.

Ta marzycielska letnia atmosfera, kiedy myślisz tylko o cieple południowego słońca, o słonej morskiej bryzie, pieszczącej Twoją skórę, o krystalicznie czystej, błękitnej wodzie i białym piasku. Wszystko to wydaje się takie surrealistyczne. Surrealistyczne, ponieważ zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe...

Odtwórz swoje marzenie o wyspie w zaciszu własnego domu dzięki kolorowaniu według numerów.

Rysując zachód słońca, przypomnisz sobie jego widok i poczujesz się jak wtedy, gdy słońce zachodziło, a niebo rozświetlało się pomarańczowo/różowymi barwami...

Leżaki na białym piasku, romantyczna atmosfera malarstwa

Stąpanie boso na białym piasku, włosy fruwające pod wiatr, fale nachodzące na brzeg... to raj na plaży!

Wyobraź sobie, że: trzymasz się za ręce, spacerując promenadą z ukochaną osobą, obserwując mewy bawiące się na brzegu... pływasz w jasnym świetle księżyca w pogodną letnią noc... wybierasz się na piknik w pobliżu chaty na plaży, jedząc świeżo złowione ryby, skorupiaki lub inne egzotyczne owoce morza, grając melodie plażowe.

Ach! Nie ma nic lepszego niż dziki romans latem!

Jeśli takie plany aktualnie wydają Ci się zbyt odległe, spróbuj cieszyć się prostymi przyjemnościami, których możesz doświadczyć w domu. Zdecydowanie zalecamy malowanie według liczb, aby się zrelaksować. Może widok leżaków przywoła wspomnienie letnich dni z przyjaciółmi grającymi na brzegu, a poranny widok na wybrzeże zabierze Cię z powrotem do starych dobrych czasów, kiedy siedziałeś w zimny poranek z gorącą kawą w domku na plaży...

Leżaki na wybrzeżu

Jak narysować plażę?

Rysowanie plaży to klasyczny hit dla każdego artysty! To prawie zawsze ulubione malarstwo pejzażowe dla początkującego malarza. Podczas malowania plaży poszukiwanie horyzontu jest zwykle pierwszą czynnością, którą powinieneś zrobić. Następnie pracuj z innymi elementami obrazu.

Trzy kluczowe aspekty realistycznej kolorystyki plażowej:

  • znalezienie odpowiedniego gradientu kolorów dla dużych obszarów, takich jak ocean i linia brzegowa;
  • uchwycenie fal, gdy rozbijają się o brzeg;
  • użycie odpowiedniego kontrastu światła, aby realnie ukazać letnią atmosferę.

Ogólnie rzecz biorąc, nauka rysowania obejmuje wiele lat praktyki i eksperymentów. Jednak dzięki rysowaniu według liczb uczysz się, jednocześnie nie męcząc się, chcąc uchwycić te wszystkie detale wizualne, które składają się na każde dzieło sztuki. Przygotowaliśmy to dla Ciebie.

Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i pomalować farbą akrylową ponumerowane obszary. Nie musisz się też martwić o odcienie farb, bowiem zawarte zostały już odpowiednio dobrane pigmenty. Zestaw artystyczny dostosowano do wybranego szablonu. Ponadto akryl jest znacznie bardziej wszechstronny niż olej. To idealne rozwiązanie dla początkujących!

Malowanie po numerach

Więcej zestawów do malowania krajobrazów według liczb

Nie czujesz atmosfery na plaży? Istnieje wiele innych krajobrazów na płótnie, spośród których również możesz wybierać! Od pięknych nabrzeży, które przypominają lato w Amsterdamie, po wydmy na Saharze... kolekcja malarstwa (sprawdź także malowanie po numerach – reprodukcje) pejzażowego według liczb nie zna granic!

Jeśli właśnie zacząłeś swoją przygodę z malowaniem, bez obaw! Mamy także proste zestawy dla początkujących!

Jak wybrać obraz-kolorowankę po numerach? Przeczytaj nasz artykuł na blogu.

Polecane

Zachód Słońca Pejzaż Morski
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Wybrzeże
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Zachód nad morzem
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Czerwony księżyc i Morze
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Wyspa Santorini, Grecja
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Schody do morza 40x50
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Zachód słońca na plaży
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Skaliste wybrzeże
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
45,00 zł
pixel