Jasne i niezapomniane kolorowanki psów dla tych, którzy kochają czworonożnych przyjaciół

2020-10-30
Jasne i niezapomniane kolorowanki psów dla tych, którzy kochają czworonożnych przyjaciół

Obecność psów w pobliżu człowieka jest nieustanna i trwa od wieków. Czworonożni przyjaciele wyróżniają się lojalnością i gotowością kochania swojego Pana bez względu na wszystko. Nawet pozornie kamienne serce zmięknie pod wpływem takiego przywiązania. Psy mają całą armię fanów, dlatego kolorowanki ukazujące czworonogów w naszym katalogu to produkty osobliwego zapotrzebowania. Najłatwiej znaleźć je i nie tylko je „W świecie zwierząt”.

Miłość w rzeczywistości i na obrazach

W rzeczywistości nie każdy jest w stanie utrzymać te szlachetne zwierzęta w mieszkaniu lub na terenie podmiejskiej posiadłości. Powody są trywialne i nie ma ich wiele:

  • brak wystarczającej przestrzeni i odpowiednich warunków;
  • protesty ze strony domowników lub sąsiadów;
  • niezdolność do właściwej opieki nad zwierzęciem;
  • uczulenie na sierść lub na ślinę zwierząt.

Oferujemy Państwu unikalne rozwiązanie:

  • nie umiesz umiejętnie malować – maluj psy po gotowych numerach (każdy kolor oznaczony jest cyframi), a wieczny towarzysz zawsze będzie z Tobą;
  • w niektórych przypadkach wizerunek psa wystarcza, aby doświadczyć pozytywnych emocji. Nawet przedstawiciele najgroźniejszych ras bojowych mają w wyrazie swoich pyszczków coś nieskończenie wzruszającego, co będzie nieustannie poruszało właściciela obrazu.

Psy - malowanie po numerachPrzeczytaj także wpis o kolorowankach antystresowych.

Dla młodych miłośników psów

W dzieciństwie miłość do psów przejawia się nad wyraz wcześnie. W naszym katalogu znajdziesz kolorowanki z wizerunkiem szczeniąt (dla dzieci o niższym poziomie trudności, niż dla osoby dorosłej). Proces kolorowania obrazków daje ogromną satysfakcję i radość tworzenia.

Pomyśl sam:

  • zamiast pustego tła pojawia się wspaniały szczeniak, bardzo podobny do prawdziwego;
  • nie jest trudno dofantazjować sobie, że jego mokry nosek dotyka Twojej dłoni, machanie ogonem nie zatrzymuje się ani na chwilę, a w dodatku prawie słyszysz radosny pisk szczeniaka;
  • nawet jeśli nie możesz mieć w domu psa lub kota, u dziecka teraz pojawia się nowy przyjaciel – co prawda narysowany, ale jednak własny!

Akcesoria artystyczne

Świat zwierząt i ludzi

Według ekspertów z dziedziny edukacji dzieci, miłość do zwierząt (sprawdź kategorię "Malowanie po numerach - zwierzęta") należy zaszczepiać w dzieciach już od ich najmłodszych lat. Poprzez kolorowanki szczenięta i kocięta cichym krokiem wkraczają w życie dziecka, które później staje się dorosłym człowiekiem.

Niech więc będzie to człowiek o serdecznym sercu, a nie okrutny. W końcu wszyscy wiedzą, że sojusz ludzi i psów opiera się na dobroci. Rysowanie psiaków, szczeniąt i kociąt wiele mówi: tak długo, jak ludzie i zwierzęta są przyjaciółmi, nic nie zagraża naszemu cierpiącemu ziemskiemu światu. Zachowajmy ten wielowiekowy związek i gwarancję wiecznego istnienia pod jednym niebem.

Polecane

Piesek Kolorowy Proste
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Kolorowy Pies Proste
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Arktyczny Wilk
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
45,00 zł
Podróże Duszy
40x50 cmMalowanie po numerach bez ramy
29,99 zł
Jasny pies
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
45,00 zł
pixel