Jasne i niezapomniane kolorowanki psów dla tych, którzy kochają czworonożnych przyjaciół

2020-10-30
Jasne i niezapomniane kolorowanki psów dla tych, którzy kochają czworonożnych przyjaciół

Obecność psów w pobliżu człowieka jest nieustanna i trwa od wieków. Czworonożni przyjaciele wyróżniają się lojalnością i gotowością kochania swojego Pana bez względu na wszystko. Nawet pozornie kamienne serce zmięknie pod wpływem takiego przywiązania. Psy mają całą armię fanów, dlatego kolorowanki ukazujące czworonogów w naszym katalogu to produkty osobliwego zapotrzebowania. Najłatwiej znaleźć je i nie tylko je „W świecie zwierząt”.

Miłość w rzeczywistości i na obrazach

W rzeczywistości nie każdy jest w stanie utrzymać te szlachetne zwierzęta w mieszkaniu lub na terenie podmiejskiej posiadłości. Powody są trywialne i nie ma ich wiele:

  • brak wystarczającej przestrzeni i odpowiednich warunków;
  • protesty ze strony domowników lub sąsiadów;
  • niezdolność do właściwej opieki nad zwierzęciem;
  • uczulenie na sierść lub na ślinę zwierząt.

Oferujemy Państwu unikalne rozwiązanie:

  • nie umiesz umiejętnie malować – maluj psy po gotowych numerach (każdy kolor oznaczony jest cyframi), a wieczny towarzysz zawsze będzie z Tobą;
  • w niektórych przypadkach wizerunek psa wystarcza, aby doświadczyć pozytywnych emocji. Nawet przedstawiciele najgroźniejszych ras bojowych mają w wyrazie swoich pyszczków coś nieskończenie wzruszającego, co będzie nieustannie poruszało właściciela obrazu.

Psy - malowanie po numerachPrzeczytaj także wpis o kolorowankach antystresowych.

Dla młodych miłośników psów

W dzieciństwie miłość do psów przejawia się nad wyraz wcześnie. W naszym katalogu znajdziesz kolorowanki z wizerunkiem szczeniąt (dla dzieci o niższym poziomie trudności, niż dla osoby dorosłej). Proces kolorowania obrazków daje ogromną satysfakcję i radość tworzenia.

Pomyśl sam:

  • zamiast pustego tła pojawia się wspaniały szczeniak, bardzo podobny do prawdziwego;
  • nie jest trudno dofantazjować sobie, że jego mokry nosek dotyka Twojej dłoni, machanie ogonem nie zatrzymuje się ani na chwilę, a w dodatku prawie słyszysz radosny pisk szczeniaka;
  • nawet jeśli nie możesz mieć w domu psa lub kota, u dziecka teraz pojawia się nowy przyjaciel – co prawda narysowany, ale jednak własny!

Akcesoria artystyczne

Świat zwierząt i ludzi

Według ekspertów z dziedziny edukacji dzieci, miłość do zwierząt (sprawdź kategorię "Malowanie po numerach - zwierzęta") należy zaszczepiać w dzieciach już od ich najmłodszych lat. Poprzez kolorowanki szczenięta i kocięta cichym krokiem wkraczają w życie dziecka, które później staje się dorosłym człowiekiem.

Niech więc będzie to człowiek o serdecznym sercu, a nie okrutny. W końcu wszyscy wiedzą, że sojusz ludzi i psów opiera się na dobroci. Rysowanie psiaków, szczeniąt i kociąt wiele mówi: tak długo, jak ludzie i zwierzęta są przyjaciółmi, nic nie zagraża naszemu cierpiącemu ziemskiemu światu. Zachowajmy ten wielowiekowy związek i gwarancję wiecznego istnienia pod jednym niebem.

Polecane

pixel