Malowanie po numerach na temat miłości

2023-01-27
Malowanie po numerach na temat miłości

Temat miłości – jeden z najdawniejszych w sztuce, przedstawiany w rzeźbach i malowidłach, piosenkach i opowieściach. Nie mogło także zabraknąć płócien o tematyce miłosnej w naszej szerokiej ofercie obrazów do malowania po numerach, wśród których znajdziesz zarówno kopie klasycznych dzieł znanych malarzy, jak i ekskluzywne zestawy o współczesnym wydźwięku. Malowanie po numerach Walentynki to popularny prezent, ale nie tylko.

Obrazy po numerach na temat miłości – jak wybrać?

Wybierając obraz do malowania po numerach, zawsze pamiętaj, że praca nad nim powinna sprawiać Ci przyjemność, co z kolei oznacza, że samo płótno, jego jakość i barwy, jak i oczekiwany efekt końcowy – to wszystko powinno Ci się podobać, inaczej po prostu być może porzucisz pracę w pół drogi, a przecież nie o to chodzi z naszymi hobby.

Dodatkowo wybierając odpowiedni obraz do malowania po numerach o tematyce miłosnej warto zwrócić uwagę na to, jak skomplikowane będzie jego wykonanie. Wszystkie obrazy do malowania po numerach są podzielone na kategorie od 1 do 5 w zależności od tego, jak szczegółową pracę trzeba będzie wykonać. Oczywiście nie chodzi tu o Twoje umiejętności graficzne – wcale nie są potrzebne do pracy nad zestawami DIY, ale im bardziej skomplikowane jest płótno, z tym większą ilością kolorów się spotkasz i tym więcej obszarów do kolorowania na nim zobaczysz.

Komu i kiedy podarować obrazy na temat miłości w ramach prezentu?

Zarówno kompletny zestaw do malowania po numerach od Artnapi, jak i już gotowe płótno, namalowane przez Ciebie – to wspaniały pomysł na prezent, który można dać z naprawdę wielu okazji. Jednak dla kogo i kiedy tak naprawdę malowanie po numerach miłości sprawdzi się najlepiej?

Pierwszy pomysł wydaje się dość logiczny – zestaw do malowania walentynki. Oczywiście! To święto miłości jest doskonałym dniem, by dać w prezencie płótno… o tematyce miłosnej. Niezależnie od tego, czy jesteście parą od niedawna, czy też znacie się bardzo długo – za pomocą obrazów po numerach zawsze można zrobić przyjemną niespodziankę, która będzie jeszcze bardziej cenna, jeśli obraz zostanie wykonany własnoręcznie albo wybierzesz obraz do malowania po numerach w postaci reprodukcji dzieła ulubionego malarza swojej drugiej połówki. Warto jeszcze zastanowić się nad sposobem zaskoczenia swojej drugiej połówki, jeśli zdecydujemy się na podarowanie oryginalnego, namalowanego przez siebie osobiście obrazu na rocznicę poznania się lub wzięcia ślubu!

Para pod parasolem

Może poszukujesz kreatywnego pomysłu na prezent dla nowożeńców? Obraz do malowania po numerach o miłosnej tematyce też w tym przypadku będzie świetnym rozwiązaniem!

Sprawdź także nasze obrazy na temat kwiatów. Maluj po numerach kwiaty polne i ogrodowe.

Jakie obrazy po numerach są w ofercie Artnapi?

Obrazy zakochanych par – czy może być coś bardziej wzniosłego i piękniejszego niż tematyka tych płócien? On i Ona zlali się w boskim pocałunku stojąc przed ołtarzem. On w czarnym smokingu, ona w białej koronkowej sukience z trenem – oto widoczne ucieleśnienie marzeń każdej dziewczyny! Albo inny, równie romantyczny obraz do malowania – zakochana para spaceruje brzegiem morza w gwiaździstą noc. Jeśli takie tematy wydają Ci się oklepane, wybierz obrazek ze sceną rodzajową, na przykład kolorowankę przedstawiającą spotkanie młodych ludzi przy kawiarnianym stoliku.

Poniżej wymieniamy najbardziej ciekawe obrazy do malowania po numerach, które są dostępne w ofercie Artnapi, a które chętnie dostarczymy do klientów w całej Polsce!

Nazwa

Krótki opis

Cena

Miłość

Piękny barwny obraz celebrujący miłość w każdym jej przejawie. Dwa różowe flamingi łączą głowy w taki sposób, że między nimi tworzy się przestrzeń w kształcie serca, ale w rzeczywistości wszystko na tym obrazie mówi o miłości - pachnące kwiaty, jasnoniebieskie niebo, wielobarwne motyle i wspaniały wodospad. Co więcej, obraz jest tak uroczy, że spodoba się nie tylko dorosłym, ale także dzieciom.

69 zł

Matczyna miłość

Ten obraz poświęcono jednemu z najmocniejszych uczuć, a mianowicie miłości matki do dziecka. Delikatne, a jednocześnie piękne i barwne płótno sprawi ogrom przyjemności podczas pracy nad nim i będzie pięknie prezentowało się we wnętrzach.

55 zł

Romantyczna miłość Jesień

Każda miłość zaczyna się od romansu i to płótno jest próbą uchwycenia wspaniałych emocji pary, spacerującej sam na sam piękną jesienną uliczką pod białym parasolem.

69 zł

Miłość na wybrzeżu

Na tym płótnie nie ma postaci ludzi: tylko morskie fale i piasek, zabarwione na różne odcienie różowego promieniami zachodzącego słońca, jak i narysowane czyjąś ręką serce na piasku. Kto wie - być może była to zakochana para, a może dziewczyna, marząca o ogromnej miłości?

79 zł

Czas na miłość

Urocza Wenecja - to wspaniałe miejsce do oświadczenia miłości i bukiet czerwonych róż, leżący na stoliku mówią każdemu, kto patrzy na ten obraz, że niedługo ta dawna uliczka stanie się miejscem jeszcze jednego wyznania miłości!

79 zł

Malowanie po numerach

Podsumowanie

Nie trzeba mieć talentu artysty, aby stworzyć własne dzieło sztuki. Kolorując po numerach otrzymasz piękny obraz, stworzony własnoręcznie do dekoracji biura i domu lub do podarowania ukochanej osobie. Co więcej, zestaw DIY na temat miłości – to piękny prezent dla przyjaciół, bliskiej osoby i dla nowożeńców. Zastanów się nad takim rozwiązaniem i pamiętaj, że ten najlepszy zestaw do malowania Miłość znajdziesz na portalu Artnapi.

Jaki prezent dla kobiety wybrać? Przeczytaj odpowiedni wpis na naszym blogu.

Polecane

pixel