Najlepsza kolekcja: malowanie kwiatów według liczb

2021-07-19
Najlepsza kolekcja: malowanie kwiatów według liczb

Nie musisz być doświadczonym artystą, aby rysować według liczb! Wszystko, czego potrzebujesz, to opakowanie z farbą (olejną lub akrylową), odrobina wody i chęć tworzenia pięknych dzieł sztuki. Po prostu wypełnij ponumerowane obszary na płótnie odpowiednimi kolorami. Następnie opraw obraz w ramkę i zawieś w widocznym miejscu lub podaruj go komuś bliskiemu. Wzory są łatwe do wykonania i nie wymagają mieszania kolorów, dzięki czemu możesz się dobrze bawić bez większego wysiłku.

Kupując własny zestaw farb akrylowych DIY i akcesoria artystyczne, możesz malować między innymi:

Kwiaty są tak realistyczne, że wręcz poczujesz ich zapach we własnym domu!

Żółte słoneczniki, czerwone maki i różowa wiśnia – motywy kwiatowe

Obudź się artystą i spróbuj swoich sił z motywami kwiatowymi! Możesz pomalować na przykład tulipana lub słonecznika z motylem, czy kwitnącą wiśnię lub maki.

Dla tych, którzy pragną zawsze czuć się w swoim domu tak, jak latem, doskonały będzie zestaw do malowania słoneczników według numerów. Jasne odcienie żółtych płatków i błękitne niebo z pewnością przypomną Ci ciepło pola słonecznika.

Możesz także polubić kolorowanie na czerwono „pola makowego” według liczb – taki obraz ożywi każde pomieszczenie! Kwitnące maki symbolizują odwagę i nadzieję. Mówi się także o nich, że są zwiastunami świata w trudnych czasach.

Jeśli poszukujesz czegoś bardziej wyjątkowego, możesz wypróbować obraz „drzewa sakury” według numeru. W kulturze japońskiej kwitnienie wiśni uważa się za symbol życia oraz odnowy przyrody i jest obchodzone corocznie w ramach słynnego święta Hanami (kontemplacja kwitnienia wiśni).

Malowanie po numerach

Bukiet na ścianie – najlepszy motyw malowania po numerach

A może chciałbyś malować martwą naturę bardziej różnorodnymi kolorami?

Bukiet kwiatów upiększa każde pomieszczenie, w którym się znajduje. Dzięki zestawowi do malowania możesz poczuć się jak ogrodnik, ucieleśniając magię i piękno wielu barw na jednym obrazie.

Dla tych, którzy cenią wdzięk i elegancję, odpowiedni będzie zestaw do rysowania wazonów z kwiatem magnolii. Magnolie zawsze stanowiły symbol szlachetności i miłości do natury, a gradient między bielą a różem nadaje im dodatkowego wyrafinowania.

Przeczytaj także nasz wpis o kolorowaniu po numerach z motywami kwiatowymi

.

Polecane

pixel