Obrazy według numerów przedstawiające zwierzęta i ptaki

2021-07-31
Obrazy według numerów przedstawiające zwierzęta i ptaki

Cała kolekcja zwierząt i ptaków do malowania według numerów dla Ciebie

W naszych zestawach artystycznych znajdziesz każdą wyobrażoną istotę królestwa zwierząt! Jeśli jesteś artystą laikiem, nie martw się. Istnieją niestandardowe propozycje dla początkujących.

W naszej kolekcji znajdują się kompozycje w ramach: naturalne krajobrazy i kwiaty, a także obrazy w stylu vintage. Przejrzyj teraz wszystkie zestawy do rysowania dla dorosłych według liczb.

Zdziwisz się, jak szybko malowanie łagodzi stres! W każdym zestawie umieściliśmy wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć. Warto, aby później z radością podziwiać ukończone dzieło sztuki, które ozdobi Twój dom, biuro lub dowolne miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy spędzacie czas.

Psy i koty – najsłodsze zwierzęta, które można malować za pomocą naszych zestawów: malowanie według numerów!

Mówi się, że my ludzie kochamy psy lub koty i to prawda. Istnieje nawet teoria określająca na tej podstawie typ osobowości.

Bez względu na to, jakie zwierzę preferujesz, mamy wszystko, czego Ci trzeba.

Akcesoria artystyczne

Kolorowanie psów według numerów jest dedykowane ich miłośnikom. Zaprezentuj przy pomocy naszego zestawu wiernego przyjaciela człowieka!

Jeśli wolisz malować koty, możesz przelać swoją wyobraźnię na płótno lub wybrać jeden z naszych majestatycznych rysunków kotów według numerów. Realistyczne obrazy są dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli po prostu nie masz tego tajemniczego zwierzaka.

Zestawy do kolorowania według numerów: wybierz swoje ulubione ptaki

Nawet eksperci nie są w stanie podać dokładnej liczby istniejących gatunków ptaków. Nic dziwnego, że znani artyści, tacy jak Gauguin i Van Gogh, uwiecznili naszych pierzastych przyjaciół, którzy są najwyższym symbolem stworzenia, jednoczącym elementy natury.

Spróbuj przedstawić to beztroskie zwierzę – pokoloruj je według numerów na płótnie. Może nawet jest ono zgodne z Twoją duchową istotą. Czy jesteś uzależniony od emocji i wolności? Nie przywiązujesz się ani do osób, ani do miejsca?

Wybierz jedno z naszych wykwintnych dzieł sztuki, które tchnęły życie w ptaki lub zanurz się w prezentowanej przez nas kolorystyce motyli.

Obrazy według numerów - zwierzęta

Chciałbyś malować zwierzęta gospodarskie, takie jak konie lub krowy?

Chociaż te zwierzęta (sprawdź obrazy do malowania po numerach) hodowlane nie mają aż takiego uroku jak ich dzikie odpowiedniki, te obrazy są uspokajające i relaksujące. Większości ludzi kojarzą się z wiejskim spokojem, z dala od miejskiego zgiełku. Bez smogu, hałasu i korków. Jak więc tu nie kochać życia na wsi?

Wizerunek krów będzie kojarzył się z cierpliwością i spokojem. Możemy to udowodnić! Zobacz już teraz zdjęcie krów według liczb.

Mamy również płótno, którego potrzebujesz, jeśli jesteś zainteresowany rysowaniem koni według numerów. Oprócz kojącego komfortu, konie uosabiają szybkość i swobodę. Wpłynęły na cywilizację bardziej niż jakiekolwiek inne zwierzęta.

Egzotyczna przyroda: nasze rysunki słoni i lwów według liczb

Kolorowanie słonia według liczb przynosi prawdziwe wytchnienie. Wiele kultur uważa, że to zwierzę stanowi symbol mądrości i inteligencji. W niektórych krajach słoń kojarzy się z wyższymi zdolnościami mnemonicznymi. Na przykład w Europie Wschodniej mówi się, że człowiek „pamięta jak słoń”, jeśli ma imponującą pamięć.

Czy jesteś jak lew? Czujesz się liderem? Czy kiedykolwiek chciałeś spróbować swoich sił w przedstawianiu kotów?

Nie ma potrzeby, abyś szukał dalej. Nasza kolorystyka lwa sprosta Twoim wymaganiom.

Król dżungli i inne zwierzęta zdobią płótna, rzeźby, a nawet niektóre flagi narodowe. Wyraź swój podziw dla największego drapieżnika za pomocą jednego z naszych zestawów lub przejrzyj i kup jedną z naszych doskonałych kompozycji dzikich kotów na płótnach.

Akcesoria artystyczne

Skradanie się w lesie: malowanie jeleni i wilków według liczb

Nasze zestawy do malowania jeleni według numerów mają wszystko, czego potrzebujesz, aby ożywić to majestatyczne stworzenie. To niewinne, ale silne i krnąbrne zwierzę inspiruje wielu.

Zestaw do kolorowania wilka według liczb zawiera doskonały obraz. Narysuj swoje duchowe zwierzę lub wybierz rysunek wilka z naszej kolekcji.

Szukasz najlepsze sceny morskie malowane według numerów? Sprawdź wpis na naszym blogu.

Polecane

pixel