TOP polskich sklepów internetowych z obrazami do malowania po numerach: porównanie

2022-11-15
TOP polskich sklepów internetowych z obrazami do malowania po numerach: porównanie

Malowanie po numerach – to rodzaj hobby, który z roku na roku zyskuje na popularności. Jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, nie wymaga posiadania wyjątkowych umiejętności i ogromnej ilości czasu, a po zakończeniu pracy przynosi ogrom satysfakcji. Wybierając obrazy do malowania po numerach warto orientować się nie tylko na ich motyw, ale także jakość wykonania, cenę i sposób dostawy. Najlepszą produkcję o odpowiedniej wartości kupisz na najlepszych stronach, a żeby ułatwić Ci zrobienie tego, przygotowaliśmy dokładny ranking.

TOP-7 stron, które sprzedają obrazy do malowania po numerach

W naszym zestawieniu przedstawiamy 7 najlepszych polskich sklepów internetowych, w których możesz kupić obrazy do malowania po numerach. Wybór najlepszych sklepów odbywał się w oparciu o TOP 7 wyników wyszukiwania w Google według stanu na listopad 2022 r. po zadaniu frazy wyszukiwania: „Malowanie po numerach". Nie uwzględniliśmy portali reklamujących swoje usługi w wyszukiwarkach, gdyż interesowała nas przede wszystkim prawdziwa ocena lepszych sklepów internetowych z malowaniem po numerach udzielona przez ich klientów i to, jak rzeczywiście często dokonują zakupów w danym miejscu.

iPicasso – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Profilem sklepu internetowego ipicasso.pl jest sprzedaż obrazów do malowania po numerach. Portal iPicasso z obrazami do malowania po numerach oferuje produkty o różnym rozmiarze i tematyce, w tym obrazy stworzone na podstawie arcydzieł znanych malarzy i bardzo proste kolorowanki dla dzieci. Swoje usługi na polskim rynku sklep zaczął świadczyć pod koniec 2017 roku, ciągle wzbogacając i urozmaicając swoją ofertę.

Co kupisz na stronie iPicasso?

W ofercie obrazów iPicasso jest przedstawionych wiele ciekawych opcji dla dorosłych i dzieci, ale także do zakupu na stronie są dostępne:

  • Diamentowe mozaiki;
  • Ramy do gotowych obrazów;
  • Gobeliny;
  • Kraftowy papier do robienia modeli 3D.

Do nabycia przez klientów jest dostępnych ponad 1500 obrazów do malowania po numerach iPicasso, podzielonych dla wygody wyszukiwania na kategorie. Najbardziej popularnymi kategoriami są: zwierzęta, ludzie, kolorowanki dla dzieci i martwa natura. Średnia cena obrazu o wielkości 40x50 cm wynosi 75 zł.

iPicasso – malowanie po numerach

Ocena strony iPicasso

Strona iPicasso z obrazami po numerach jest dość wygodna w użyciu: są na niej dostępne rozbudowane filtry, większość z obrazów jest dokładnie opisanych, dodane są zdjęcia produktu zarówno w takiej postaci, jak jest on wysyłany do klienta, jak i po kolorowaniu i umieszczeniu w ramie. Można także przeczytać opinie innych klientów na temat konkretnych produktów. Ze względu na wygodę korzystania ze strony w skali od 1 do 5 można ją ocenić na 4,9 (ocena trochę niższa ze względu na brak podania alternatywnych obrazów, podobnych do wyszukiwań klientów).

Zuty – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Zuty.pl to strona, której podstawę oferty tworzą obrazy do malowania po numerach, chociaż w ofercie sklepu znajdziemy także akcesoria do malowania, na przykład farby akrylowe i lakiery, karty upominkowe i pudełka prezentowe. Portal, uruchomiony pod koniec 2021 r., pozycjonuje się jako największy producent płócien do malowania po numerach w całej Unii Europejskiej, a poza możliwością zakupu produktów umożliwia użytkownikom zapoznanie się z artykułami z przydatnymi informacjami dla początkujących i doświadczonych malarzy.

Co kupisz na stronie Zuty?

Wszystkie obrazy do malowania po numerach na Zuty są podzielone na kilkanaście kategorii, w tym Boże Narodzenie, Filmy i seriale, Jedzenie i Picie, Wielcy malarze, Religia i wiele, wiele innych. Łącznie na stronie jest dostępnych ponad 6000 rodzajów obrazów o różnym poziomie skomplikowania, jeśli chodzi o wykonanie, w tym obrazy XXL.

Średni koszt najczęściej wybieranych przez klientów obrazów o rozmiarze 40x50 cm wynosi 54 zł, w razie potrzeby są dostępne do zakupu także farby, lakiery, sztalugi itp.

Zuty – malowanie po numerach

Ocena strony Zuty

Atutem portalu jest występowanie oddzielnej zakładki z promocjami, na której obrazy do malowania po numerach można kupić ze zniżką wynoszącą nawet 66%. Jednocześnie na stronie jest utrudnione wyszukiwanie obrazów o odpowiednim rozmiarze lub poziomie skomplikowania. Opinie o Zuty świadczą również, że klientom nie podoba się brak podania ostatecznej ceny w katalogu, a jedynie wskazanie cen "od". Ze względu na wszystko wspomniane powyżej oceniamy stronę Zuty z obrazami po numerach na 4,5 z 5.

Empik – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Malowanie po numerach – to jedynie część szerokiej oferty artykułów szkolnych i piśmienniczych, dostępnych na stronie empik.com. W kategorii "Zestawy DIY" poza właśnie obrazami do malowania po numerkach od Empik, znajdziemy również domki DIY, makramy, mozaiki diamentowe, origami 3D i wiele innych ciekawych opcji na spędzanie czasu wolnego. Sklep internetowy Empik został założony w 1997 roku.

Co kupisz na stronie Empik?

Na stronie Empik jest dostępnych do zakupu ponad 5300 obrazów do malowania po numerach, podzielonych według producentów, sprzedawców, wykonawców i kilku innych charakterystyk. Niestety, nie da się jednak znaleźć tutaj szybko obrazu o temacie, który wywołuje nasze największe zainteresowanie. Malowanie po numerach - Krajobrazy lub portrety trzeba wybierać spośród obszernej masy innych płócien.

Średnia cena obrazu o wielkości 40x50 cm wynosi na tej stronie 70 zł.

Empik – malowanie po numerach

Ocena strony Empik

Ze względu na to, że obrazy do malowania po numerach w Empiku są jedynie częścią bardzo zróżnicowanej oferty artykułów piśmienniczych, wyszukiwanie odpowiedniego produktu może być nieco skomplikowane. Żeby ułatwić klientom orientację w ofercie, twórcy sklepu przewidziali podział asortymentu na kilka kategorii, ale lista filtrów do wyszukiwania nie jest tak rozbudowana jak w przypadku innych sklepów, przedstawionych w naszej ofercie. Stąd nasza ocena tej strony to 4 na 5.

Twoje Hobby – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Założona w 2006 r. strona twoje-hobby.pl zaczęła aktywnie rozwijać się dopiero w 2017 r., oferując klientom szeroką gamę produktów hobbystycznych, w tym obrazy po numerach. Portal Twoje Hobby z malowaniem po numerach został stworzony z myślą o potrzebach wszystkich osób uwielbiających sztuki plastyczne. Nowi klienci otrzymują tu zniżkę 10% na pierwsze zakupy, są również dostępne promocje dla stałych użytkowników.

Co kupisz na stronie Twoje Hobby?

Poza obrazami do malowania po numerach, podzielonymi na różne kategorie (Kwiaty, Kosmos, Bohaterowie, Martwa natura i in.), na stronie Twoje Hobby można też kupić:

  • Drewniane puzzle;
  • Magiczne zdrapki;
  • Diamentowe mozaiki;
  • Różnego rodzaju dodatki, w tym ramy do obrazów, tablice malarskie, podobrazia, sztalugi, farby, pędzle, lakiery i wiele innych podobnych produktów.

Oferta obrazów do malowania po numerach na stronie obejmuje ponad 1100 płócien. Obraz o wymiarach 40x50 cm można kupić średnio za 79 zł.

Twoje Hobby – malowanie po numerach

Ocena strony Twoje Hobby

Strona Twoje Hobby jest dość wygodna w wykorzystaniu, wszystkie obrazy do malowania po numerach są dokładnie opisane. Dodano także przykładowe zdjęcia, pokazujące, jak gotowy obraz może prezentować się we wnętrzach. Jednocześnie zestaw filtrów, które można wykorzystać do wyszukiwania pożądanego obrazu Twoje Hobby nie jest bardzo obszerny. Opinie o Twoje Hobby świadczą także o tym, że zdarzają się sytuacje, kiedy na tej stronie użytkownikom nie udaje się znaleźć dokładnie takiego obrazu, jakiego poszukują. Z tego powodu tę stronę oceniamy na 4,5 z 5.

Artnapi – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Artnapi – to jeden z najbardziej popularnych portali internetowych, oferujących klientom szeroki wybór obrazów do malowania po numerach własnej produkcji. Strona, założona w 2014 roku, oferuje ponad 2000 obrazów Artnapi, a liczba dostępnych do zakupu zestawów ciągle się zwiększa.

Co kupisz na stronie Artnapi?

Poza obrazami do malowania po numerach (w tym ze zdjęcia klienta) do zakupu na Artnapi są dostępne mozaiki diamentowe, drewniane puzzle dla dorosłych i akcesoria artystyczne. Portal umożliwia wyszukiwanie produktów nie tylko za pomocą filtrów, ale także w kategoriach "Najpopularniejsze" i "Promocje".

Obrazy do malowania po numerach na Artnapi są podzielone na kategorie, na przykład Krajobrazy miejskie, Sceny rodzajowe - malowanie po cyfrach, Motoryzacja, Historia itp. Łącznie kupisz tu około 1500 zestawów, a średnia cena obrazu o wielkości 40x50 cm to 79 zł.

Artnapi – malowanie po numerach

Ocena strony Artnapi

Opinie o Artnapi wśród klientów są prawie w 100% pozytywne: klienci doceniają zarówno przystępne ceny obrazów do malowania po numerach, jak również dostępność licznych sposobów dostawy gotowych produktów, a także naprawdę ogromne zniżki dla stałych i nowych klientów. Ze swojej strony możemy powiedzieć, że test strony pod kątem prezentacji na niej produktów i łatwości wyszukiwania odpowiednich płócien pozwolił ocenić ją na 5 z 5. Twórcy przewidzieli kilkanaście kryteriów do wyszukiwania, podają dokładny opis każdego produktu oraz prowadzą blog z przydatnymi poradami dla wszystkich zainteresowanych.

Artimento – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Artimento.pl to strona z produktami hobbystycznymi, a podstawę oferty sklepu internetowego stanowią obrazy do malowania po numerach. W ofercie są również przedstawione produkty do haftu diamentowego, ramy do obrazów i różnego rodzaju akcesoria, w tym malarskie sztalugi i zestawy pędzli. Jest to dość nowy sklep internetowy na polskim rynku, którego działalność została uruchomiona w 2015 roku.

Co kupisz na stronie Artimento?

Wszystkie obrazy do malowania po numerach Artimento są podzielone na grupy, z których najbardziej popularne są krajobrazy miejskie i górskie, abstrakcje, kwiaty, obrazy o tematyce religijnej, portrety itp. Ponadto wszystkie obrazy do malowania po numerach Artimento dostępne do zakupu są podzielone na trzy kategorie odpowiednio do stopnia zaawansowania. Średnia cena obrazu o wielkości 40x50 cm wynosi 79 zł. Klienci mają możliwość wyboru spośród ponad 400 obrazów.

Artimento – malowanie po numerach

Ocena strony Artimento

Nasza opinia o Artimento jest pozytywna: strona działa wygodnie, wszystkie towary mają dokładny opis, znalezienie płótna o odpowiedniej tematyce nie jest utrudnione. Jednocześnie wybór zestawów do malowania po numerach na Artimento nie jest dość duży, stąd nasza ocena 4,5 z 5.

Bimago – malowanie po numerach. Przegląd oferty

Oferta malowania po numerach od Bimago to tylko część bardzo obszernej oferty tego sklepu internetowego, dostarczającego dla klientów tapety i plakaty, parawany i inne elementy wystroju wnętrz. Strona bimago.pl została założona w 2004 r. i początkowo świadczyła usługi jako malarskie atelier, ale dość szybko otworzony został sklep internetowy, którego oferta jest ciągle wzbogacana.

Co kupisz na stronie Bimago?

Oferta obrazów do malowanie po numerach Bimago obejmuje ponad 1500 płócien, podzielonych na różne kategorie: abstrakcja, mapy, miasta, zwierzęta - obrazy malowania po numerach, portrety i in. Średnia cena obrazu o wielkości 40x50 cm na stronie wynosi 120 zł.

Opinie o Bimago są przeważnie pozytywne, klienci doceniają jakość produktów, kreatywność w realizacji różnego rodzaju projektów oraz indywidualne podejście do klienta. Wadą sklepu w opinii użytkowników są dość wysokie ceny usług.

Bimago – malowanie po numerach

Ocena strony Bimago

Mimo tego, że strona posiada filtry do wyszukiwania obrazów, są rozbudowane tylko ze względu na temat obrazów, brak natomiast możliwości wyboru obrazu Bimago o konkretnym rozmiarze lub poziomie zaawansowania użytkownika. Trudno jest także od razu ustalić, ile będzie kosztował obraz, który nam się podoba, gdyż ceny w katalogu są podane "od" i żeby dowiedzieć się o wartości płótna o konkretnej wielkości, trzeba otworzyć daną pozycję i zapoznać się z opisem. Dlatego nasza ocena strony to 3,5 z 5.

Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokonanie odpowiedniego wyboru, prezentujemy tabelę, w której znajdziesz porównanie wszystkich ważnych charakterystyk opisanych wyżej stron. Dzięki temu będziesz mieć możliwość przeprowadzenia ich właściwej oceny.

Porównywanie najlepszych sklepów, które sprzedają obrazy do malowania po cyfrach

Na podstawie opisanych wyżej informacji o stronach, które sprzedają obrazy do malowania po cyfrach, przedstawiamy ich cechy kluczowe w tabeli:

Nazwa sklepu

iPicasso

Zuty

Empik

Twoje Hobby

Artnapi

Artimento

Bimago

Średnia ocena

4,9

4,5

4

4,5

5

4,5

3,5

Rok utworzenia strony

2017

Koniec 2021

1997

1996

2014

2015

2004

Liczba obrazów po numerach

Ponad 1500

Ponad 6000

Ponad 5300

Ponad 1100

Około 1500

Około 400

Ponad 1100

Średnia cena obrazu do malowania po numerach 40x50 cm

75 zł

54 zł

70 zł

79 zł

75 zł

79 zł

120 zł

Jakie jeszcze produkty oferuje

Diamentowe mozaiki;

Ramy do gotowych obrazów;

Gobeliny;

Kraftowy papier do robienia modeli 3D.

Akcesoria (farby, lakier, pędzle, sztalugi)

Diamentowe mozaiki

Makramy

Haft diamentowy

Origami 3D

Mozaiki diamentowe 5D

Drewniane Puzzle

Magiczne zdrapki

Dodatki

Mozaiki diamentowe

Drewniane puzzle dla dorosłych

Akcesoria artystyczne

Mozaika diamentowa

Ramy do obrazów

Akcesoria

Tapety

Plakaty

Parawany

Tekstylia

Czas dostawy

1-3 dni robocze

1-3 dni robocze

1-3 dni robocze

Nawet ten sam dzień (pod warunkiem zamówienia do 12:00)

1-2 dni

Nawet ten sam dzień (pod warunkiem zamówienia do 11:00)

4 dni robocze

Jak możesz wnioskować z powyższych informacji – Artnapi jest obecnie jedną z najlepszych polskich stron, na których można zrealizować zakup obrazów do malowania po cyfrach. Portal dynamicznie się rozwija nie tylko z punktu widzenia ciągłego wzbogacenia asortymentu, ale także dostosowania funkcji strony do potrzeb i wygody użytkowników.

Malowanie po numerach

Podsumowanie

Jak możesz wnioskować na podstawie powyższych informacji – Artnapi jest obecnie jedną z najlepszych polskich stron, na których można zrealizować zakup obrazów do malowania po numerach. Portal dynamicznie się rozwija nie tylko z punktu widzenia ciągłego poszerzania asortymentu, ale także dostosowywania funkcji strony do potrzeb i wygody użytkowników. Atutem portalu są także przystępne ceny obrazów do malowania po numerach oraz zniżki dla nowych i stałych klientów, umożliwiające zakup wspaniałych zestawów do malowania w cenach znacznie niższych niż u konkurentów.

Polecane

Kolorowy Kot
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Tęczowy Kot Z Motylem
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Ptaki W Gałęziach
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Odlot - Latający Dom Na Kolorowych Balonikach
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Różowe Tulipany
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Romantyczna Wieża Eiffla
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Biały Łabędź Baletnica
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Wewnętrzna Siła
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Wewnętrzna harmonia
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Łódź nad jeziorem
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Gustav Klimt. Złote łzy 40x50
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
pixel