Kolorowanki z kotami i kociakami – świetny noworoczny prezent dla rodziny i przyjaciół

2020-11-04
Kolorowanki z kotami i kociakami – świetny noworoczny prezent dla rodziny i przyjaciół

Ludzkość zawsze była nieobojętna wobec słodkich kotków. Te wdzięczne, choć nieco samolubne stworzenia z łatwością znalazły przytulne miejsce w panteonie bogów starożytnego Egiptu i pałacach chińskich cesarzy, w ludowych opowieściach i legendach oraz w sercach wszystkich ludzi.

Sympatyczni przedstawiciele kociej rodziny bez trudu zajęli najbardziej urocze zakątki Internetu. I to nie bez powodu. Kocia terapia pomaga ludziom nie tylko poprawić nastrój, ale także pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia. Nasi przodkowie od dawna domyślali się, że tak właśnie jest, ale dopiero kilka lat temu udowodnili to japońscy naukowcy.

W personelu szpitali w Kraju Kwitnącej Wiśni koty pojawiły się jako pełnoprawni pracownicy, a stało się to po tym, jak miejscowi naukowcy odkryli, że koty mają dobroczynny wpływ na zdrowie pacjentów. Żywe zwierzęta oraz kolorowanki kotów i kotek pomagają pacjentom łatwiej znosić nawet najstraszniejsze dolegliwości, łagodzą ból, poprawiają tonus i przyspieszają proces powrotu do zdrowia. Nawet obrazy przedstawiające koty – choć mimo wszystko w mniejszym stopniu niż ich żywe odpowiedniki – mają działanie lecznicze.

Podobnie jak inne obrazy po numerach, kolorowanki z małymi domowymi futrzakami i królami zwierząt pomogą Ci uwolnić swoją kreatywność i poczuć się jak mistrz. Dzięki temu udekorujesz wnętrze niezwykłym i uroczym dodatkiem i zwyczajnie poprawisz swój nastrój. Jednocześnie malowanie i kolorowanie kotów pomoże złagodzić brak obecności kotów w życiu osobistym dla alergików i innych osób, które nie są w stanie utrzymać w domu najbardziej wdzięcznych zwierząt domowych.

Wszystkim przecież podobają się nie tylko małe domowe koty, ale także dostojne dzikie koty. Lwy, tygrysy i jaguary imponują połączeniem spokojnej siły i łagodnego wdzięku, typowego dla ich młodszych domowych braci. Jedynym problemem jest to, że duże koty nie są tak łatwe do głaskania. Nawet jeśli uda Ci się spotkać króla zwierząt w jego naturalnym środowisku, lepiej nie próbuj się do niego zbliżać. Jednak kolorowanka to zupełnie co innego. Narysowane zwierzęta możesz głaskać tyle, ile chcesz. Nie musisz chodzić do ogrodu zoologicznego, aby zobaczyć największe i najpotężniejsze koty na naszej planecie.

Malowanie po numerach

Polecane

pixel