Kup zestaw do malowania, aby twoje dziecko stworzyło swój pierwszy obraz!

2020-10-25
Kup zestaw do malowania, aby twoje dziecko stworzyło swój pierwszy obraz!

Farby akrylowe są uważane za najpopularniejsze wśród farb do malowania przez artystów amatorów. Bardzo szybko można je ze sobą wymieszać, uzyskując wyraziste i bogate odcienie. Posiadają również szeroką gamę kolorystyczną, co umożliwia osiąganie różnorodnych efektów. Profesjonalni artyści i projektanci używają ich do tworzenia swoich prac.

Z uwagi na to, że to farby akrylowe zawarte są w zestawach malarskich po numerach, postanowiliśmy opowiedzieć o powszechnym problemie i jego rozwiązaniu. Czasami otwierasz puszki z farbami, zaczynasz malować płótno, a potem przestajesz z powodu braku czasu. Jednak w pewnym momencie, gdy pojawiają się wolne dni, pragniesz wrócić do ulubionej rozrywki, ale okazuje się, że farby akrylowe już wyschły...

Akryl wysycha błyskawicznie, ponieważ jego głównym składnikiem jest woda. Podczas kompletowania obrazów-kolorowanek producenci starają się produkować farby o takiej konsystencji, z którą wygodnie się pracuje. Te zamknięte w fabryce nie gęstnieją przez kilka lat. Jednak jeśli ich szczelność zostanie naruszona i powietrze dostanie się do środka, woda wówczas wyparowuje. Dlatego zaleca się sprawdzenie farb przed rozpoczęciem malowania po numerach. Zanurz pędzel w wodzie, wysusz go wacikiem, a następnie umieść go w farbie. Wykonaj kilka pociągnięć na płótnie. Jeśli linie są proste, a farbę łatwo się nakłada, wszystko jest w porządku – twórz dalej!

Jeśli zauważysz, że mieszanina zgęstniała i zastanawiasz się, jak rozcieńczyć farbę akrylową, to przede wszystkim spróbuj wodą. Dodaj 4 czy 5 kropli do tubki, po czym dobrze wymieszaj wykałaczką lub zapałką. Nie używaj do tego pędzli, ponieważ bardzo ucierpią i staną się bezużyteczne. Jeśli to nie zadziała, następnym krokiem jest zakup rozcieńczalnika do akrylu w sklepie artystycznym.

Malowanie po numerach

Zdarza się, że farby całkowicie wysychają i zaczynają przypominać kolorowe kamyki. Ten proces jest już nieodwracalny, a jedynym wyjściem jest dobranie zestawu palet. Menedżerowie naszego sklepu internetowego mogą Ci w tym pomóc. Są producenci obrazów po numerach, którzy w takiej potrzebie tworzą dodatkowe zestawy. Zadzwoń i opowiedz nam o swojej kolorowance. Doradzimy Ci w sprawie możliwości zakupu nowego zestawu lub wymiany wyschniętych farb akrylowych. Jeśli zajdzie potrzeba ich produkcji, zajmie to 1-2 tygodnie.

Zachęcamy sprawdzić obrazy do malowania po numerach dla dzieci.

Polecane

Pandy - Matka Z Dzieckiem W Kwiatach
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Kolorowy Koń Proste Dla Dzieci I Początkujących
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Dziewica Maryja i Jezus
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Kolorowy Dinozaur T-Rex Proste Dla Dzieci
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
pixel