Malowanie po numerach na temat Ukrainy

2023-02-09
Malowanie po numerach na temat Ukrainy

W 2022 r. prawdziwym trendem obrazów do malowania po numerach stały się widoki poświęcone Ukrainie i w 2023 r. ten trend najprawdopodobniej będzie kontynuowany. Zważając na ten fakt, do oferty Artnapi wprowadziliśmy mnóstwo płócien o ukraińskiej tematyce, spośród których większość to tak lubiane przez naszych klientów krajobrazy. Oferta zestawów do malowania po numerach o ukraińskiej tematyce ciągle jest wzbogacana, dostosowujemy ją do oczekiwań naszych klientów, a więc zachęcamy do wyboru pięknego zestawu dla siebie lub jako prezent dla członków rodziny lub przyjaciół.

Dlaczego motywy Ukrainy do malowania stały się popularne?

Ukraina, która przez długi czas pozostawała w cieniu Rosji, w końcu rozwinęła skrzydła i odważnie dała o sobie znać światu. Mimo tego, że stało się to w tragicznych okolicznościach, zainteresowanie ukraińskimi tradycjami, historią i kulturą wzrosło wielokrotnie, a zapytania w Internecie typu “kolorowanki Ukraina do druku” stały się częstsze.

Wojna w Ukrainie zdecydowanie stała się tym przełomowym momentem, który zwrócił uwagę świata na to państwo. Ta uwaga jest utrzymywana ze względu na piękno ukraińskiej natury, bogactwo jej tradycji, uważność i szczerość ludzi, unikalność historii. Chcesz poczuć wszystko to już teraz, nie udając się w podróż do tego pięknego kraju? Wówczas wybierz zestaw do malowania po numerach o ukraińskiej tematyce.

Zespół Artnapi głęboko zanurzył się w temat patriotyczny i na naszej stronie możesz zobaczyć efekt naszej wielomiesięcznej pracy, który, mamy nadzieję, przypadnie do gustu wielu naszym klientom, poszukującym obrazów do malowania po numerach o ukraińskiej tematyce dla siebie lub jako prezent.

Malowanie po numerach Ukrainy – jakie motywy są dostępne?

Na Artnapi znajdziesz wspaniałe zestawy DIY o różnej tematyce, wprost lub pośrednio związane z ukraińskimi motywami. Takie malowanie po numerach ukraina będzie odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, niezależnie od posiadania przez nich umiejętności malarskich.

Wszystkie obrazy do malowania po numerach o ukraińskiej tematyce, które są dostępne na naszej stronie można podzielić na cztery duże grupy.

  • Pejzaże. Ukraina to niesamowicie piękny kraj! Jej pejzaże od dawna inspirowały artystów i poetów, zachwycali się nimi podróżnicy i są powodem do dumy rdzennej ludności. Kolorując naturę niesamowitej urody, można spojrzeć na nią świeżym okiem, poczuć się jej częścią, dostrzec te detale, które wcześniej nie przyciągały uwagi. A ile podziwu budzą obrazy tych miejsc, które odwiedziłeś osobiście! Na przykład malowanie po numerach soboru Mądrości Bożej spodoba się tym, którzy uwielbiają kościoły i świątynie, a piękny Kreszczatyk może stać się powszechnym symbolem wszystkich letnich spacerów po stolicy.
  • Motywy historyczne. Od dawnych Greków poprzez Scytów, kozaków i bogaty w wydarzenia XX wiek – karty historii Ukrainy są niezwykle interesujące i w każdej epoce znajdziemy mnóstwo wspaniałych wydarzeń historycznych, które warte są tego, by zostać przedstawionymi na płótnie.
  • Kultura Ukrainy. Ukraina jest krajem położonym na skrzyżowaniu wielu kultur, co spowodowało bogactwo jej tradycji kulturowych. Samczykowskie malarstwo dekoracyjne i wzory z Petrykiwki, piękne zabytki sakralne i twórczość przedstawicieli mniejszości etnicznych – Tatarów, Greków, Żydów i wielu innych: wszystko to zdecydowanie jest warte Twojej uwagi. Ukraina jest znana nie tylko z kultury stolicy – pięknego Kijowa. Wiele miast tego kraju zachwyca zarówno panoramą, jak i lokalną architekturą. Malowanie po numerach ulic Lwowa lub Czerniowców oddaje atmosferę najpopularniejszych miast zachodniej Ukrainy. Jeśli kultura regionu południowego jest bliższa Twojej duszy, kolorowanie według numerów Odessy – perły nad morzem będzie doskonałą opcją do i w efekcie może być wspaniałym wystrojem domu. Są też kolorowanki prezentujące piękne widoki Charkowa, Dniepra, Czernihowa i innych miast.
  • Wojenne tematy. Ukraina od wielu stuleci walczy o własną niepodległość, dlatego wojenne tematy są istotnym elementem jej kulturowej tradycji. Na Artnapi można znaleźć wiele płócien, odzwierciedlających bohaterskie strony ukraińskiej przeszłości i teraźniejszości. Spora część kolekcji jest poświęcona chwale bohaterstwa żołnierzy, broniących niepodległość Ukrainy w XXI wieku, w walce z rosyjską inwazją, która rozpoczęła się w lutym 2022 r.

Pole sloneczników

Tabela: jakie obrazy Ukrainy wybrać do malowania po numerach?

Na naszej stronie znajdziesz różne obrazy do malowania po numerach poświęcone Ukrainie. Klientów z Polski najbardziej interesują te prezentujące piękne widoki ukraińskiej natury, a oto charakterystyki pięciu prawdziwych hitów. Po pokolorowaniu tych płócien będziesz mógł zawiesić je w swoim mieszkaniu lub biurze, czyniąc w ten sposób przestrzeń bardziej przytulną i stylową.

Obraz

Opis

Cena

Pole słoneczników

Ten obraz przedstawia upalny letni dzień w Ukrainie, pod pięknym błękitnym niebem rosną żółte słoneczniki. Połączenie kolorów i ich usytuowanie sprawiają, że całe płótno, szczególnie gdy będziemy patrzyli na nie z dala, będzie się prezentowało jako flaga Ukrainy.

59 zł

Tęczowe pole

Pole pszenicy – a nad nim piękna kolorowa radosna tęcza. Tęcza jako zapowiedź pokoju, szczęścia i zwycięstwa nad złem. Optymistyczny obraz, aktualny w czasach wojny, jak i pokoju.

59 zł

Stokrotki polne

Delikatne, skromne stokrotki są tak samo piękne, jak dusza Ukrainy. Malując ten obraz możesz zapomnieć o negatywach w Twoim życiu i wspominać wiele przyjemnych sytuacji, które Cię spotkały.

69 zł

Duże słoneczniki

Słoneczniki – to prawdziwy symbol Ukrainy. Piękne żółte kwiaty symbolizują bogactwo i płodność ukraińskiej ziemi, a także jej gościnność, oryginalność i piękno.

63 zł

Maki

Czerwone maki na tle zachodzącego słońca – to piękny widok, który często spotkasz wędrując latem po Ukrainie. Piękne kolory i ich delikatne połączenia sprawią Ci ogrom przyjemności podczas pracy nad tym płótnem

69 zł

Malowanie po numerach

Podsumowanie

Oczywiście, nie są to wszystkie kolorowanki Ukraina, które są dostępne do zamówienia na Artnapi. Zatem, jeśli poszukujesz zestawów DIY o takim temacie, zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i wyszukiwania odpowiedniego płótna za pomocą precyzyjnego filtra lub z naszym konsultantem, który równie chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie powstałe pytania.

Sprawdź także nasz wpis o malowaniu po numerach obrazów na temat miłości. Wybierz odpowiedni obraz na prezent.

Polecane

Maki
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Makowe Pole
Malowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Stokrotki polne
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Kawa O Zapachu Piwonii Malowanie Po Numerach
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
54,99 zł
Tęczowe pole
Malowanie po numerach na blejtramie
45,00 zł
Jesienna impreza herbaciana
40x50 cmMalowanie po numerach na blejtramie
45,00 zł
pixel