Tęczowe obrazy zwierzęce autorstwa Wahyu Romdhoni

2020-10-24
Tęczowe obrazy zwierzęce autorstwa Wahyu Romdhoni

Czasami nie tylko płótna znanych artystów, ale także ilustracje wykonane w grafice wektorowej mogą służyć jako podstawa do opracowania kolorowanek po numerach. Przedstawiamy państwu indonezyjskiego mistrza - Wahyu Romdhoni. Tworzy unikalne dynamiczne obrazy ze zwierzętami w stylu pop-art. Ze względu na użycie dosłownie całej palety jego prace nazywano “obrazami tęczowymi".

Młody wirtuoz zauważa, że najtrudniejszą rzeczą w jego bardzo oryginalnej technice jest dobór kolorów. Wymaga to profesjonalnych umiejętności projektanta, dobrego serca i chęci dzielenia się z ludźmi swoim optymizmem. “Uwielbiam rysować, kocham zwierzęta i adoruję jaskrawe kolory" - napisał kiedyś na swoim blogu Wahyu Romdhoni. Każdy odcień ma swoje własne przeznaczenie. Mieszając je, przekazuje szczególną atmosferę, wywołuje uśmiech i przyjemne emocje u widza.

Wystarczy spojrzeć na najbardziej pozytywne fabule utalentowanego artysty! Obraz po numerach "Kolorowy Kot" jest popularny zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Po pierwsze, ponieważ połączenie czerwieni, żółci, zieleni i niebieskiego pozwala zanurzyć się w świecie jasnych kolorów i uciec od codziennych kłopotów. A dzieci będą zachwycone malowaniem dość dużych i lekkich części. Nawet pierwszoklasiści mogą odtworzyć to arcydzieło w ciągu kilku wolnych wieczorów.

Niesamowita kolorystyka obrazu po numerach "Kolorowy Lew" także budzi chęć tworzenia wielu artystów amatorów! Pozostaje tylko wybrać jeden z portretów króla zwierząt lub narysować niesamowity tryptyk z płócien o tej samej wysokości. Zachęcamy zobaczyć kolekcje "Zwierzęta - malowania po numerach".

Choć prace utalentowanego ilustratora z roku na rok zyskują coraz większą popularność, o samym autorze niewiele wiadomo. Woli pracować w samotności, nazywając siebie "freelancerem kochającym wolność". Fani dowiadują się o jego nowych produktach tylko dzięki jego osobistej stronie internetowej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze kolorowanki po numerach autorstwa Wahyu Romdhoni

Malowanie po numerach

Zacznij malować i pochłaniać radosną energię tęczy!

Polecane

pixel