Największe obawy początkujących w rysowaniu po cyfrach

2021-06-15
Największe obawy początkujących w rysowaniu po cyfrach

Pamiętasz swój pierwszy obraz malowany po numerach? Myślałeś/aś, że coś może Ci się nie udać? W rzeczywistości wszyscy mamy te same strachy. Podzielmy się 4 najpopularniejszymi strachami początkujących w rysowaniu po cyfrach.

Strach nr 1 „Za mało farby na cały obraz”

W zestawie farby są w małych puszkach i gdy początkujący po raz pierwszy widzi te małe słoiczki, jest zaskoczony. Zapewniamy - wystarczy, a nawet zostanie! Ilość farby jest odpowiednio obliczona.

Strach nr 2 „Wyjechać za kontur”

Tak, jest schemat. Tak, dobrym pomysłem jest trzymanie się granic, aby uzyskać ładnie narysowany obraz. Ale jeśli twoja ręka drżała i wjechałeś w sąsiedni obszar, wszystko można naprawić. Poczekaj, aż farba wyschnie i popraw tę plamę. Farby akrylowe łatwo nakładają się na siebie. Nie martw się!

Strach nr 3 „Długi czas oczekiwania na suszenie"

Czy można rozpocząć malowanie kolejnego fragmentu bez czekania na wyschnięcie poprzedniego? Pewnie! Akryl bardzo szybko schnie. Zanim namoczysz pędzel w farbie do następnego konturu, wszystko już będzie gotowe.

Strach nr 4 „Nie dam rady”

Więcej pewności siebie i „uszy do góry"! Kolorowanki tworzone są po to, abyśmy odpoczywali, a nie myśleli o zawiłościach pracy. Wykonaj pierwsze uderzenie, a wtedy sam/a nie zauważysz, jak staniesz się „maniakiem kolorowania” i dołączysz do naszych szeregów.

Polecane

pixel